Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Puszki instalacyjne podtynkowe modułowe i ramki z efektem szkła

  • DECO_ Puszki instalacyjne podtynkowe modułowe i ramki z efektem szkła
  • DECO_Puszka instalacyjne podtynkowa modułowa 4-krotna (2 poziom, 2 pion)
  • DECO_ Ramka modułowa 4-krotna (2 poziom, 2 pion)
  • DECO_Puszka instalacyjne podtynkowa modułowa 6-krotna (3 poziom, 2 pion)
  • DECO_ Ramka modułowa 6-krotna 3 poziom, 2 pion)
  • DECO_Puszka instalacyjne podtynkowa modułowa 6-krotna (2 poziom, 3 pion)
  • DECO_ Ramka modułowa 6-krotna (2 poziom, 3 pion)
  • DECO_Puszka instalacyjne podtynkowa modułowa 9-krotna (3 poziom, 3 pion)
  • DECO_ Ramka modułowa 9-krotna (3 poziom, 3 pion)

Puszki instalacyjne podtynkowe  modułowe

W ofercie dostępne są puszki 4-krotne (DPM-2x2), 6-krotne (DPM-3x2 układ poziomy lub DPM-2x3 układ pionowy) oraz 9-krotne (DPM-3x3). Puszki instalacyjne modułowe są kompatybilne tylko z ramkami modułowymi z efektem szkła i mechanizmami gniazd i łączników serii DECO z wyjątkiem łączników hotelowych i gniazd podwójnych do ramki DECO Soft. Puszki instalacyjne podtynkowe modułowe posiadają szereg zalet technicznych:

- puszki dostępne w kolorze czarnym,

- głębokość puszki 80 mm,

- płynna regulacja wysunięcia kominków realizowane jest za pomocą śruby w zakresie do 20 mm

- na wszystk8ich bocznych ściankach puszki znajdują się kotwy montażowe umożliwiające montaż puszki w ścianie gipsowo-kartonowej, z płyt etc.,

- regulowane kominki montażowe zapewniają idealne przyleganie osprzętu do ścian, ułatwiają dopasowanie instalacyjnych produktów do nierównych powierzchni, niwelowanie nadplanowych grubości tynków, gipsów, płytek, etc.

Ramki modułowe z efektem szkła

Ramki modułowe z efektem szkła występują w krotnościach: 4-krotna, 6-krotna, 9-krotna. Ramki dostępne są w trzech kolorach: biała (0), szara (15), czarna (12). Istnieje możliwość zamówienia ramek modułowych w bogatej kolorystyce ramek uniwersalnych z efektem szkła serii. Ramki modułowe z efektem szkła dostępne ze spodem w kolorze białym (0), grafitowym (11), czarnym (12), w przypadku ramki w kolorze pomarańczowym (13) spód dostępny również w kolorze beżowym (1). Ramki modułowe z efektem szkła są kompatybilne z mechanizmami gniazd i łączników serii DECO z wyjątkiem łączników hotelowych i gniazd podwójnych do ramki DECO Soft.

Puszki instalacyjne podtynkowe modułowe i ramki z efektem szkła niestandardowe

Istnieje możliwość zamówienia puszek w niestandardowych kształtach np. litery „L” i dedykowanych do nich ramek modułowych z efektem szkła niestandardowych. Dzięki temu produkt może być dostosowany do indywidualnych wymagań i zostać zamontowany w miejscach, w których do tej pory nie było to możliwe. W celu zamówienia niestandardowych produktów, należy skorzystać z formularza „Formularz zamówień puszek i ramek modułowych” bądź arkusza znajdującego się w cenniku Excel, dostępnych na stronie www.karlik.pl w dziale DO POBRANIA. Więcej informacji w katalogu DECO.

Szczegółowych informacji udziela Dział Obsługi Klienta. Czas realizacji produktów na zamówienie 14 dni.

 

POWRÓT