\

Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Włącznik do światła retro – moda na styl minionych epok

  • Włącznik do światła w stylu retro
  • Włączniki do światła - styl retro
  • Włącznik do światła retro - świecznikowy
  • Włączniki do światła retro - natynkowe

Włącznik do światła stanowi niezbędny element wyposażenia każdego domu. Bez niego nie byłoby możliwe włączanie i wyłączanie oświetlenia. Dlaczego jednak nie wykorzystać go jako dekoracji wnętrza? Włącznik do światła retro pełni nie tylko praktyczną funkcję, ale też zdobi. Swoim designem nawiązuje do minionych epok, przyciągając uwagę i wzbogacając domową aranżację.

Włącznik do światła retro – dlaczego warto?

Aby wystrój wnętrza zachwycał, powinien być dopracowany w każdym detalu. Warto więc zadbać także o to, by osprzęt elektryczny był dopasowany stylem do pozostałych elementów aranżacji. Włącznik do światła retro różni się od popularnych, minimalistycznych wzorów i jest ciekawym sposobem na uatrakcyjnienie wnętrza. Jeśli więc urządzamy dom w stylu industrialnym lub inspirowanym przeszłością, możemy na przykład pokusić się o montaż osprzętu natynkowego serii SENIOR z oferty firmy Karlik Elektrotechnik, czyli produktów przeznaczonych do zastosowania na zewnątrz budynków, we wnętrzu mieszkalnym. Osiągniemy dzięki temu efekt nie tylko zaskoczenia, ale wizualnej i stylistycznej zmiany, nawiązującej do dawnego, niegdyś powszechnie stosowanego, natynkowego sposobu montażu osprzętu w domach. Osprzęt natynkowy SENIOR ma zastosowanie we wnętrzach industrialnych, loftowych, łączących surowy, przemysłowy wręcz klimat z nowoczesnym wyposażeniem. Łączniki i gniazda serii SENIOR są dostępne w kolorze białym i czarnym.

POWRÓT