Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce plików cookies.OK

Polski producent osprzętu elektroinstalacyjnego

Każde pomieszczenie, niezależnie od tego, czy jest to kuchnia, salon czy łazienka, wymaga oświetlenia, szczególnie zimą, gdy noce są dłuższe i coraz trudniej o dzienne światło. Dlatego niezbędnym elementem wyposażenia wnętrza jest włącznik światła, zwany poprawnie łącznikiem. Jako producent osprzętu elektroinstalacyjnego oferujemy trwałe produkty najwyższej jakości.

Łączniki światła

Jeśli chodzi o łącznik, należy zwrócić szczególną uwagę na wykonanie. Tylko solidna konstrukcja zapewnia odpowiedni montaż. Właśnie takie produkty oferuje sklep Karlik.pl, specjalizujący się w osprzęcie elektroinstalacyjnym. Niewypadające nakrętki przy zaciskach śrubowych sprawiają, że łącznik nie odpada od ściany, co – jak wiadomo, stanowi największy problem, jeśli chodzi o łącznik światła (zwany też popularnie wyłącznikiem światła, chociaż to nie do końca poprawna nazwa).

Charakter dekoracyjny

Bardzo często traktujemy łącznik jako absolutną konieczność, jeśli chodzi o akcesoria znajdujące się w pomieszczeniu. Zapominamy jednak o tym, że może również pełnić funkcję dekoracyjną. Dbasz o design swojego mieszkania czy wnętrza kawiarni? Ramki DECO Art są doskonałą propozycją. Dają możliwość stworzenia własnego wzoru lub wyboru jednego spośród gotowych motywów. Dekoracyjny łącznik, zwany też niepoprawnie wyłącznikiem, to nie tylko taki, który przyozdobiony jest wzorami. Można również zdecydować się na kolorowe lub drewniane ramki, które z pewnością przykują uwagę. Pamiętajmy o tym, że wystrój pomieszczenia tworzą nie tylko meble, ale również drobne elementy, takie jak łączniki (popularnie określane również jako włączniki czy wyłączniki, chociaż to nie jest ich właściwa nazwa). Dodatkową opcją, jaką oferuje Karlik.pl są moduły podświetlające do łączników. Mogą nie tylko dekorować wnętrze, ale być także użyteczne. W ciemności łatwo zauważyć łącznik światła, zapobiegamy również przypadkowemu wpadaniu na meble.

Pod prądem

Innym elementem, znajdującym się w każdym pomieszczeniu, jest kontakt. Do wyboru mamy otwarty, jak i zamknięty – z klapką, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, szczególnie w przypadku, gdy panuje wilgoć. To idealne rozwiązanie dla lokali gastronomicznych, w których łatwo o przedostanie się wody czy resztek jedzenia. Kontakt nie musi być wyłącznie użyteczny. Można go traktować także jako dekorację, decydując się na niestandardowe rozwiązania. Kilkukrotnie ramki zamontowane pionowo lub poziomo to doskonała propozycja dla miejsc, w których używa się wielu sprzętów wymagających podłączenia do prądu.

STRONA GŁÓWNA