Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce plików cookies.OK

Aktualności

2018

news

30 Maj

Nowa kolorystyka produktów serii SENIOR

Informujemy, iż od dnia 30 maja 2018 wszystkie łączniki i gniazda z klapką dymną serii SENIOR są dostępne w nowym kolorze – czarnym (numer koloru 12). Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale OFERTA/SENIOR IP44

news

27 Marzec

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30.04-04.05.2018 r. nasza firma będzie nieczynna.

news

27 Marzec

Zmiana cen

Informujemy, iż z dniem 03 kwietnia 2018 roku wprowadzamy zmianę cen na produkty z naszego asortymentu.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem produktów, dostępnym w dziale: DO POBRANIA.

blog

21 Marzec

DECO Art - zabawa z unikalnymi ramkami

Transparentne ramki z efektem szkła DECO Art zapewniają świetną zabawę kolorami. Wielokrotność ramek oraz możliwość zmiany grafiki, koloru umożliwia dostosowanie ich do każdego wnętrza. Wyjątkową oraz niepowtarzalną ramkę DECO Art można stworzyć samodzielnie w zaciszu własnego domu, wystarczy wydrukowany szablon, kredki/pisaki oraz nożyczki.

blog

14 Luty

Jak zwiększyć stopień ochrony łączników i sprawić aby stały się hermetyczne?

Łączniki są niezbędnym elementem każdego układu elektrycznego. Osprzęt ten możemy znaleźć w każdym pomieszczeniu, w którym występuje choć jedno źródło światła. Serie DECO oraz FLEXI umożliwiają zwiększenie bezpieczeństwa Twojego oraz Twoich bliskich. Łączniki hermetyczne (przy zastosowaniu uszczelniacza) są funkcjonalne oraz bardzo praktyczne. Umożliwiają zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa w pomieszczeniach narażonych na wilgoć takich jak łazienka czy kuchnia.

news

12 Luty

Nowość – Nadajniki klawiszowe DECO Smart

Informujemy, iż od dnia 12 lutego 2018 roku w ofercie dostępne są nadajniki klawiszowe DECO Smart do inteligentnego bezprzewodowego systemu sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami okiennymi, etc. Exta Free lub Exta Life. Korzystanie z nadajników nie wymaga prowadzenia okablowania. Można je zamontować w dowolnym miejscu (np. za  pomocą mocnej taśmy klejącej dwustronnej) na dowolnej powierzchni z wyjątkiem powierzchni metalowych. Są dedykowane do konkretnego systemu, dlatego zaleca się dokonanie wyboru systemu firmy Zamel Sp. z o.o. przed zakupem nadajników DECO Smart. 
Nadajniki klawiszowe DECO Smart są dostępne w pełnej kolorystyce mechanizmów serii DECO i są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami ramek uniwersalnych DECO.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO/NADAJNIKI KLAWISZOWE DECO SMART oraz OFERTA/DECO/NADAJNIKI KLAWISZOWE DECO SMART
 

news

08 Styczeń

Nowość - DECO Soft

Informujemy, iż od dnia 8 stycznia 2018 roku w ofercie dostępne są ramki uniwersalne DECO Soft, które zapewniają idealne przyleganie produktu do ściany. Występują w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej i można je montować w pionie lub poziomie. Ramki DECO Soft są dostępne w kolorystyce mechanizmów serii DECO.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO Soft.

2017

news

18 Grudzień

Kolor roku 2018 według Instytutu Pantone

Światowej sławy Instytut Pantone raz do roku wybiera kolor, który przez następne 365 dni może poszczycić się mianem „barwy roku”. Wyróżniony odcień dominuje zazwyczaj w stylizacjach, makijażach czy wystroju wnętrz. Barwą roku 2018 został ogłoszony kolor „Ultra Violet” - czyli odcień fioletu z domieszką błękitu, który opisywany jest jako kolor nawiązujący do przestrzeni kosmicznej. Miło nam poinformować, że w ramach serii DECO dostępne są ramki uniwersalne z tworzywa DECO Pastel Matt w kolorze roku 2018 (wrzosowy, numer kolor 50). Produkty dostępne na zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami w dziale: OFERTA/DECO.

news

07 Grudzień

Termin przyjmowania zamówień w 2017 roku

Informujemy, że termin składania zamówień z realizacją w 2017 roku upływa dnia 18.12.2017 r. (poniedziałek). Zamówienia, które wpłyną po tym terminie będą realizowane od 02.01.2018 r. (wtorek).

news

04 Grudzień

Nowa kolorystyka produktów serii JUNIOR

Informujemy, iż od dnia 4 grudnia 2017 roku wszystkie produkty serii JUNIOR (z wyjątkiem gniazd z klapką dymną oraz mixów w wersji SCHUKO) dostępne są w nowej kolorystyce: popielaty/grafitowy (numer koloru 30).

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/JUNIOR.

news

08 Listopad

Nowość – DECO Click, łączniki w stylu amerykańskim

Informujemy, iż z dniem 8 listopada 2017 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o nowe produkty – łączniki w stylu amerykańskim. Wszystkie łączniki w stylu amerykańskim są dostępne w kolorystyce mechanizmów serii DECO.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO/ŁĄCZNIKI W STYLU AMERYKAŃSKIM.

news

08 Listopad

Nowość – Ramki uniwersalne sześciokrotne z efektem szkła

Informujemy, iż z dniem 8 listopada 2017 roku wszystkie ramki uniwersalne z efektem szkła oraz ramki uniwersalne z efektem szkła, transparentne DECO Art dostępne są w wersji od pojedynczej do sześciokrotnej. Wszystkie ramki serii DECO umożliwiają montaż produktów w poziomie i w pionie.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO/RAMKI SZEŚCIOKROTNE.

STRONA GŁÓWNA