Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce plików cookies.OK

Aktualności

2017

news

08 Listopad

Nowość – DECO Click, łączniki w stylu amerykańskim

Informujemy, iż z dniem 8 listopada 2017 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o nowe produkty – łączniki w stylu amerykańskim. Wszystkie łączniki w stylu amerykańskim są dostępne w kolorystyce mechanizmów serii DECO.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO/ŁĄCZNIKI W STYLU AMERYKAŃSKIM.

news

08 Listopad

Nowość – Ramki uniwersalne sześciokrotne z efektem szkła

Informujemy, iż z dniem 8 listopada 2017 roku wszystkie ramki uniwersalne z efektem szkła oraz ramki uniwersalne z efektem szkła, transparentne DECO Art dostępne są w wersji od pojedynczej do sześciokrotnej. Wszystkie ramki serii DECO umożliwiają montaż produktów w poziomie i w pionie.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO/RAMKI SZEŚCIOKROTNE.

news

25 Październik

Nowa kolorystyka produktów serii DECO

Informujemy, iż z dniem 25 października 2017 roku wszystkie mechanizmy oraz ramki uniwersalne serii DECO dostępną są w nowych kolorach: 25 biały mat, 26 ecru mat, 27 szary mat, 28 grafitowy mat, 29 złoty. Warianty kolorystyczne ramek odpowiadają kolorystyce mechanizmów, ale stwarzają również możliwość tworzenia kombinacji kolorystycznych mechanizmów z ramką. Ramki uniwersalne z tworzywa, tak jak wszystkie ramki DECO, możliwe do montażu w poziomie i w pionie, występują w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO.

blog

04 Październik

Internet i telewizja po kablu. Jak zamontować gniazdo antenowe?

Internet i telewizja są dziś niemal równie istotnymi mediami w domu, jak ciepła woda i wydajna kanalizacja. W większości mieszkań uzyskujemy dostęp do nowych mediów za pośrednictwem gniazd antenowych. W sprzedaży znajdziemy gniazda przelotowe, końcowe oraz typu F. Rodzaj gniazda trzeba zawsze dobrać do instalacji – w przeciwnym wypadku mogą się pojawić znaczne utrudnienia w montażu lub poprawne zainstalowanie gniazda będzie w ogóle niemożliwe.

news

15 Wrzesień

Podsumowanie targów ENERGETAB 2017

Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB. Serdecznie dziękujemy obecnym i przyszłym Klientom za spotkania i rozmowy. Jest nam miło, że prezentowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję na spotkania w równie sympatycznym gronie w roku 2018!

news

23 Sierpień

Zaproszenie na targi ENERGETAB 2017

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2017, które odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 12-14 września 2017 roku. Targom będą towarzyszyły konferencje i seminaria oraz kilkanaście prezentacji firmowych. Wydarzenie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych technologii, a także nawiązania kontaktów partnerskich i handlowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska: Pawilon wystawowy T, Stoisko 14.

blog

17 Sierpień

Czujniki ruchu w praktyce

Większość świateł uruchamiamy ręcznie za pomocą łączników na ścianie. Jednak w wielu miejscach takie rozwiązanie nie jest szczególnie wygodne – dotyczy to np. włączania światła przed domem lub w przedpokoju. Gdy wchodzimy do ciemnego pomieszczenia, trzeba szukać łącznika, a w dodatku często mamy ręce zajęte zakupami czy kluczami, telefonem itd. W takich sytuacjach znakomicie sprawdza się technologia wykrywania ruchu. Elektroniczne czujniki z serii DECO oraz FLEXI mogą sterować oświetleniem i włączać światło w momencie wykrycia ruchu. Jakie jeszcze funkcje może pełnić takie rozwiązanie i gdzie warto zastosować czujniki?

news

07 Sierpień

Nowa kolorystyka produktów serii LOGO

Informujemy, iż z dniem 7 sierpnia 2017 roku wszystkie produkty serii LOGO dostępna są w nowym kolorze – grafitowym. Produkty serii LOGO to nowoczesne, uniwersalne rozwiązanie łączące w sobie estetyczny, elegancki wygląd z zaletami funkcjonalnymi. Bogata oferta gniazd i łączników zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/LOGO.

blog

27 Lipiec

Włączanie światła z wielu miejsc

Łączniki schodowe oraz krzyżowe są niezbędne, jeżeli chcemy sterować oświetleniem z kilku punktów. W domach i biurach dominują włączniki jednobiegunowe oraz dwubiegunowe. To typowe łączniki, których używamy zarówno wtedy, gdy chcemy włączyć, jak i wyłączyć światło. Jeśli wchodzimy do kuchni i włączamy lampę, a następnie wyłączamy ją tym samym, pojedynczym łącznikiem, używamy właśnie modelu jednobiegunowego. Z kolei włączniki dwubiegunowe służą do uruchamiania więcej niż jednego źródła światła. W praktyce pozwalają np. na niezależne włączanie żarówek w lampie sufitowej.

W przypadku łączników schodowych i krzyżowych sytuacja jest odwrotna. W tym wypadku kilka łączników służy do uruchamiania jednego źródła światła.

news

12 Lipiec

Nowa strona internetowa www.karlik.pl

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową, dostosowaną do wygodnego użytkowania na tabletach i telefonach. Nowa strona to nie tylko zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona struktura, która zapewnia szybszy dostęp do informacji o naszych produktach. Zmiana designu to również doskonała okazja do lepszego zaprezentowania nie tylko produktów, ale także naszej firmy. Wierzymy, że wraz z nowym wyglądem strona przyniesie nową jakość poprzez lepszy dostęp do informacji o naszej ofercie, a także kompetencjach. Nowością jest konfigurator, który pozwala wybrać najciekawsze połączenie kolorystyczne osprzętu, pasujące do koloru ścian. Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową oraz konfiguratorem produktów!

news

05 Czerwiec

Nowość DECOart - ramki uniwersalne z efektem szkła, transparentne

Informujemy, iż z dniem 5 czerwca 2017 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o ramki uniwersalne z efektem szkła, transparentne z możliwością indywidualnego dostosowania wyglądu ramki do wystroju wnętrza. W tym celu należy włożyć pomiędzy transparentną część ramki i spód odpowiednio docięty dodatkowy element w postaci np. pokolorowanej kartki papieru (zalecana grubość 80 g/m2) lub innego materiału o grubości do 0,1 mm. Ramki dostępne są ze spodem w kolorze białym i czarnym, w wersji pojedynczej do pięciokrotnej. Przykładowe tekstury do samodzielnego wycięcia i montażu, dostępne są do pobrania w dziale: DO POBRANIA.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO.

news

20 Maj

Nowy katalog DL

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest w dziale: DO POBRANIA.

STRONA GŁÓWNA