Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce plików cookies.OK

Aktualności

2017

blog

17 Sierpień

Czujniki ruchu w praktyce

Większość świateł uruchamiamy ręcznie za pomocą łączników na ścianie. Jednak w wielu miejscach takie rozwiązanie nie jest szczególnie wygodne – dotyczy to np. włączania światła przed domem lub w przedpokoju. Gdy wchodzimy do ciemnego pomieszczenia, trzeba szukać łącznika, a w dodatku często mamy ręce zajęte zakupami czy kluczami, telefonem itd. W takich sytuacjach znakomicie sprawdza się technologia wykrywania ruchu. Elektroniczne czujniki z serii DECO oraz FLEXI mogą sterować oświetleniem i włączać światło w momencie wykrycia ruchu. Jakie jeszcze funkcje może pełnić takie rozwiązanie i gdzie warto zastosować czujniki?

news

07 Sierpień

Nowa kolorystyka produktów serii LOGO

Informujemy, iż z dniem 7 sierpnia 2017 roku wszystkie produkty serii LOGO dostępna są w nowym kolorze – grafitowym. Produkty serii LOGO to nowoczesne, uniwersalne rozwiązanie łączące w sobie estetyczny, elegancki wygląd z zaletami funkcjonalnymi. Bogata oferta gniazd i łączników zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/LOGO.

blog

27 Lipiec

Włączanie światła z wielu miejsc

Łączniki schodowe oraz krzyżowe są niezbędne, jeżeli chcemy sterować oświetleniem z kilku punktów. W domach i biurach dominują włączniki jednobiegunowe oraz dwubiegunowe. To typowe łączniki, których używamy zarówno wtedy, gdy chcemy włączyć, jak i wyłączyć światło. Jeśli wchodzimy do kuchni i włączamy lampę, a następnie wyłączamy ją tym samym, pojedynczym łącznikiem, używamy właśnie modelu jednobiegunowego. Z kolei włączniki dwubiegunowe służą do uruchamiania więcej niż jednego źródła światła. W praktyce pozwalają np. na niezależne włączanie żarówek w lampie sufitowej.

W przypadku łączników schodowych i krzyżowych sytuacja jest odwrotna. W tym wypadku kilka łączników służy do uruchamiania jednego źródła światła.

news

12 Lipiec

Nowa strona internetowa www.karlik.pl

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardziej funkcjonalną stronę internetową, dostosowaną do wygodnego użytkowania na tabletach i telefonach. Nowa strona to nie tylko zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona struktura, która zapewnia szybszy dostęp do informacji o naszych produktach. Zmiana designu to również doskonała okazja do lepszego zaprezentowania nie tylko produktów, ale także naszej firmy. Wierzymy, że wraz z nowym wyglądem strona przyniesie nową jakość poprzez lepszy dostęp do informacji o naszej ofercie, a także kompetencjach. Nowością jest konfigurator, który pozwala wybrać najciekawsze połączenie kolorystyczne osprzętu, pasujące do koloru ścian. Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z Państwa pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do zapoznania się z nową stroną internetową oraz konfiguratorem produktów!

news

05 Czerwiec

Nowość DECOart - ramki uniwersalne z efektem szkła, transparentne

Informujemy, iż z dniem 5 czerwca 2017 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o ramki uniwersalne z efektem szkła, transparentne z możliwością indywidualnego dostosowania wyglądu ramki do wystroju wnętrza. W tym celu należy włożyć pomiędzy transparentną część ramki i spód odpowiednio docięty dodatkowy element w postaci np. pokolorowanej kartki papieru (zalecana grubość 80 g/m2) lub innego materiału o grubości do 0,1 mm. Ramki dostępne są ze spodem w kolorze białym i czarnym, w wersji pojedynczej do pięciokrotnej. Przykładowe tekstury do samodzielnego wycięcia i montażu, dostępne są do pobrania w dziale: DO POBRANIA.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO.

news

20 Maj

Nowy katalog DL

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest w dziale: DO POBRANIA.

news

21 Kwiecień

Nowość DECO - Ładowarka USB pojedyncza

Informujemy, iż z dniem 21 kwietnia 2017 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o nowy produkt - ładowarkę USB pojedynczą, 5V, 1A (symbol DCUSB-1). Produkt występuje w pełnej kolorystyce serii DECO.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO/GNIAZDA MULTIMEDIALNE.

news

08 Kwiecień

Nowy katalog serii DECO

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem serii DECO, prezentującym wszystkie produkty dostępne w ramach serii. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest w dziale: DO POBRANIA

news

27 Marzec

Zmiana cen

Informujemy, iż z dniem 22 kwietnia 2017 roku wprowadzamy zmianę cen na produkty z naszego asortymentu.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem produktów, dostępnym w dziale: DO POBRANIA.

news

08 Marzec

Nowe produkty serii DECO - puszka natynkowa, składana

Informujemy, iż z dniem 8 marca 2017 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o poniższe produkty:
> puszka natynkowa pojedyncza, składana, symbol DPU-1,
> moduł rozszerzający puszkę natynkową pojedynczą, składaną, do ramek wielokrotnych, symbol DPU-2.

Wymiary puszki natynkowej pojedynczej, składanej DECO, również w wersji wielokrotnej (powstałej za pomocą modułu rozszerzającego), są zgodne z wymiarami ramek uniwersalnych DECO. Powyższe produkty dostępne są w pełnej kolorystyce serii DECO.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO/PUSZKI MONTAŻOWE.

news

11 Styczeń

Nowość FLEXI - Elektroniczny regulator oświetlenia przyciskowo-obrotowy do lamp LED

Informujemy, iż z dniem 11 stycznia 2017 roku seria podtynkowa FLEXI została uzupełniona o nowy produkt – elektroniczny regulator oświetlenia przyciskowo-obrotowy do lamp LED, symbol FRO-2. Produkt występuje w pełnej kolorystyce FLEXI.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/FLEXI/REGULATORY OŚWIETLENIA.

blog

10 Styczeń

Kolor zielony barwą roku 2017

Światowej sławy Instytut Pantone raz do roku wybiera kolor, który przez następne 365 dni może poszczycić się mianem „barwy roku”. Wyróżniony odcień dominuje zazwyczaj w stylizacjach, makijażach czy wystroju wnętrz. Barwą roku 2017 został ogłoszony kolor „Greenery” -czyli jasny zielony. Barwa ta kojarzy nam się z wiosną i latem, a także kwitnącymi drzewami oraz świeżymi owocami. Miło nam poinformować, że w ramach serii DECO dostępna jest ramka w kolorze roku 2017 – zielone efekt szkła. 

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO.

STRONA GŁÓWNA