\

Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Gniazdko elektryczne lub ładowarka USB – co to jest?

  • Gniazdko elektryczne z USB z serii DECO
  • Podwójne gniazdko z USB z serii TREND
  • Gniazdka i ładowarki USB
  • Ładowarka USB z serii DECO

Niemal każdego dnia korzystamy z portów USB, które służą nam zwykle do zasilania urządzeń przenośnych lub przesyłania danych. W odpowiedzi na nasze potrzeby, na rynku pojawiła się nowość. Gniazdko USB pojedyncze lub podwójne oraz ładowarka USB to praktyczne rozwiązania, które z pewnością podniosą nasz komfort w domu. Mimo wielu korzyści, jakie wiążą się z montażem tego typu osprzętu, wciąż nie wszyscy o nim słyszeli. Być może jednak już wkrótce to się zmieni.

Gniazdko lub ładowarka USB i jego budowa

Dzięki nowoczesnemu gniazdku mamy możliwość podłączenia danego urządzenia do sieci, bez konieczności stosowania przejściówki Dzięki ładowarce USB możemy w łatwy sposób podłączyć telefon czy tablet do zasilania i naładować baterię. Gniazdko elektryczne z USB może mieć jedno lub dwa wyjścia, w zależności od naszych potrzeb. Wiele firm oferuje także gniazdka mieszane, zawierające zarówno klasyczne wejście, jak i port USB. Gniazdko elektryczne USB czy ładowarki USB mogą być wykorzystane nie tylko w domu, ale również w biurze, kawiarni czy bibliotece. To sprytny pomysł i duże ułatwienie dla posiadaczy smartfonów i innych urządzeń zasilanych poprzez USB.

Gniazda i ładowarki USB w ofercie producenta Karlik Elektrotechnik

Coraz więcej producentów posiada w swojej ofercie gniazdka i ładowarki USB. Koszt ich zakupu może być niezwykle zróżnicowany, od kilkudziesięciu, do nawet kilkuset złotych, jeśli zależy nam na zaawansowanym technicznie modelu. Gniazdko elektryczne z USB dostępne jest także w ofercie firmy Karlik Elektrotechnik. Stylowe serie tej marki, takie jak DECO lub MINI zawierają wzory z popularnym portem. Pochodzące z tej samej serii produkty doskonale się ze sobą komponują, a duży wybór dostępnych kolorów pozwala na dopasowanie gniazdek do każdej aranżacji. Gniazdo lub ładowarkę USB z oferty Karlik Elektrotechnik można nabyć w uniwersalnej bieli, beżu lub metalicznym złocie, a także wielu innych efektownych odcieniach, zwłaszcza w modnych szarościach typu szary mat i grafitowy mat Producent posiada w swoim asortymencie zarówno pojedyncze, jak i podwójne modele.

POWRÓT