\

Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Włączniki światła w salonie – jakie wybrać?

  • Włączniki światła w salonie
  • Włączniki światła z serii TREND
  • Włączniki światła podwójne z serii FLEXI
  • Włączniki światła do salonu

Diabeł tkwi w szczegółach. O tymi wiemy wszyscy. Stwierdzenie to staje się szczególnie ważne w przypadku urządzania mieszkania. Swoją uwagę skupiamy na odpowiedniej podłodze, kolorach ścian, meblach i wyposażeniu. Nie zawsze jednak pamiętamy o niezwykle istotnych, a jak często pomijanych w pracach designerskich włącznikach do świateł czy gniazdkach wtykowych. A przecież stylowe włączniki światła w salonie czy sypialni mogą doskonale uzupełnić wystrój całego pomieszczenia. Dlatego też warto się zastanowić jakie włączniki światła w salonie i innych pomieszczeniach w domu wybrać.

Klasyczne czy nowoczesne?

Rynek włączników świateł rozwija się bardzo szybko. Powoduje to, że przeglądanie ofert producentów i sklepów może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego też najlepszym sposobem jest podjęcie decyzji o charakterze poszukiwanych włączników światła do salonu już na etapie planowania wystroju wnętrz. Potem pozostaje nam już tylko decyzja o wyborze najlepszej jakości producenta oraz serii włączników światła pasujących do naszego salonu. Jednym z czołowych producentów włączników świateł w salonie i innych pomieszczeniach, a także gniazd wtykowych różnego typu jest polska firma Karlik. Ten uznany na całym świecie producent oferuje wyjątkowe serie gniazd i włączników, które z pewnością przypadną do gustu każdemu, nawet najbardziej wybrednemu dekoratorowi. Karlik oferuje włączniki w klasycznych oraz nowoczesnych seriach, które zamontowane na ścianie w salonie, sypialni czy pokoju dziecięcym, doskonale uzupełnią i podkreślą charakter pomieszczenia.

Białe czy kolorowe? A może drewniane włączniki światła w salonie?

Gniazda wtykowe oraz włączniki nie muszą wcale przyjmować formę bezdusznych plastikowych, białych pstryczków. Sprawdźcie katalog produktów Karlik i przekonajcie się, że włączniki światła w salonie czy innym pomieszczeniu mogą teraz być wielokolorowe, w ramkach z drewna, a także imitować szkło. Takie możliwości pozwalają w bardzo ciekawy sposób zaaranżować każde pomieszczenie. Pamiętajmy, aby dobrze zestroić kolor włączników z barwą ścian oraz wystrojem wnętrza, dzięki czemu podkreślimy charakter pomieszczenia. Do wnętrz o charakterze industrialnym, ze ścianami pokrytymi na przykład cegłą lub betonem architektonicznym, warto wybrać włączniki do światła w formie imitującej szkło, w kolorze zimnej stali i czerni lub też z drewna. Włączniki światła do salonu o surowych ścianach powinny mieć barwę szarą lub srebrną. Dla nowoczesnych wnętrz warto zastosować kolorowe ramki i włączniki. Jeśli zależy nam na wyjątkowej jakości, trwałości, a także wspaniałym wyglądzie, warto wybrać włączniki światła w salonie oferowane przez Karlik. Bardzo bogaty wybór kolorów oraz ciekawe rozwiązania designerskie powodują, że włączniki światła w salonie Karlik pozwolą w prosty sposób podkreślić charakter Twojego mieszkania.

POWRÓT