Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Aktualności

2021

blog

30 Sierpień

Gniazda i łączniki, których nie może zabraknąć w pokoju ucznia

Sterowanie oświetleniem do nauki i relaksu, zasilanie komputera lub notebooka, ładowanie telefonu czy tabletu oraz innych urządzeń związanych z poznawaniem świata lub rozrywką to bardzo ważne funkcje, które powinny spełniać potrzeby każdego młodego użytkownika. Które mechanizmy osprzętu elektroinstalacyjnego są niezbędne w pokoju ucznia?

blog

08 Czerwiec

Jak zabezpieczyć gniazdko przed dzieckiem?

Wszyscy ci, którzy mają w domu małe dziecko wiedzą, jak trudno je upilnować. Jednym z częstych problemów jest zainteresowanie dzieci gniazdkami elektrycznymi. Zdarza się, że przez niedopatrzenie osoby dorosłej dziecko próbuje włożyć coś do kontaktu, co w przypadku przedmiotów metalowych może zagrażać nie tylko zdrowiu, ale i życiu malucha. Istnieją na szczęście dobre rozwiązania, które pozwalają na zabezpieczenie gniazdek w taki sposób, by nasza pociecha była bezpieczna w naszym domu.

news

01 Czerwiec

Nowość - seria JUNIOR w kolorze czarnym

Informujemy, iż wszystkie łączniki i gniazda z klapką dymną serii JUNIOR z wyjątkiem SCHUKO i MIXÓW są dostępne w nowym kolorze – czarnym (numer koloru 12). Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale OFERTA/JUNIOR IP54

Szczegółowa lista produktów dostępna po rozwinięciu wpisu.

news

30 Kwiecień

Nowość

Informujemy, iż z dniem 01.05.2021 roku serie podtynkowe DECO oraz MINI zostały uzupełnione o nowe produkty:

  • mechanizm łącznika podwójnego krzyżowego (np. DWP-66, MWP-66),
  • mechanizm łącznika podwójnego krzyżowego (dwa klawisze bez piktogramów) (np. DWP-66.1, MWP-66.1).

Produkty występują w pełnej kolorystyce poszczególnej serii.

Czas realizacji – do 14 dni

news

16 Kwiecień

Zmiana cen

Informujemy, iż z dniem 17 maja 2021 roku wprowadzamy zmianę cen na produkty z naszego asortymentu.

Nowy cennik dostępny w dziale DO POBRANIA.

blog

06 Kwiecień

Gdzie najlepiej zamontować włącznik światła?

Budując dom lub przeprowadzając generalny remont swojego mieszkania, należy zwrócić uwagę na bardzo wiele aspektów, które będą mieć kluczowe znaczenie dla wygody użytkowania poszczególnych pomieszczeń. Bardzo istotne jest odpowiednie rozplanowanie miejsc montażu włączników światła - na przykład łączników podtynkowych serii DECO i MINI.

news

01 Kwiecień

Przerwa świąteczna

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia zdrowia, radości, mnóstwa wiosennego słońca oraz samych sukcesów.

Zespół Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

Informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi firma będzie nieczynna w dniach 2-5.04.2021r.

news

17 Marzec

Nowość

Informujemy, iż z dniem 17.03.2021 r. serie podtynkowe DECO, FLEXI, MINI oraz TREND zostały uzupełnione o nowe produkty:

  • mechanizm gniazda antenowego pojedynczego typu F (SAT) + gniazda komputerowego pojedynczego 1xRJ45, kat.6, 8-stykowy (np. DGFK-3, FGFK-3, MGFK-3, GFK-3),
  • mechanizm gniazda antenowego pojedynczego typu F (SAT) + gniazda komputerowego pojedynczego 1xRJ45, kat.6 screened, 8-stykowy (np. DGFK-5, FGFK-5, MGFK-5, GFK-5).

Produkty występują w pełnej kolorystyce poszczególnej serii.

news

17 Marzec

Zmiana symbolu gniazd antenowych poj. typu F (SAT) z gniazdem komputerowym poj. 1xRJ45, kat.5e, 8-stykowych

ZMIANA SYMBOLU _ gniazda antenowe poj. typu F (SAT) z gniazdem komputerowym poj. 1xRJ45, kat.5e, 8-stykowych

Informujemy, iż z dniem 17.03.2021r. następuje zmiana symbolu produktów serii: DECO, FLEXI, MINI, TREND. Zmiana dotyczy gniazd antenowych poj. typu F (SAT) z gniazdem komputerowym poj. 1xRJ45, kat. 5e, 8-stykowych oraz ich wariantów kolorystycznych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży bądź działem Obsługi Klienta. Dane teleadresowe dostępne są na www.karlik.pl w dziale KONTAKT.

Szczegółowa lista produktów dostępna po rozwinięciu wpisu.

news

17 Luty

Gniazda i łączniki polecane architektom

Jest nam niezmiernie miło, że nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem architektów, projektantów i inwestorów. W najnowszym wydaniu „Produktów dla Architekta”, które stanowi bazę wiedzy na temat różnorodności materiałów i produktów, potrzebnych do tworzenia architektury, są zaprezentowane serie gniazd i łączników DECO, MINI, JUNIOR oraz SENIOR.

Współtworzenie zbioru najbardziej aktualnych ofert w branży budowlanej, wnętrzarskiej i instalacyjnej sprawia, że nasz asortyment jest doceniany przez architektów i szerzej dostępny dla coraz większego grona użytkowników.

news

11 Styczeń

Nowość

Informujemy, iż z dniem 11.01.2021 r. serie podtynkowe DECO oraz MINI zostały uzupełnione o nowe produkty:

  • mechanizm gniazda pojedynczego HDMI 2.0 (np. DHDMI-3, MHDMI-3),
  • mechanizm gniazda podwójnego HDMI 2.0 (np. DHDMI-4, MHDMI-4),
  • mechanizm gniazda światłowodowego/optycznego pojedynczego (np. DGOP-1, MGOP-1)
  • mechanizm gniazda światłowodowego/optycznego podwójnego (np. DGOP-2, MGOP-2)

Produkty występują w pełnej kolorystyce poszczególnej serii.

2020

news

02 Grudzień

Przerwa świąteczna

Informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia firma będzie nieczynna w dniach 24.12 - 03.01.2021 roku.
Zapraszamy w nowym roku!

STRONA GŁÓWNA