Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Aktualności

2020

news

13 Sierpień

Informacja

Informujemy, że w dniu 14.08.2020 r. nasza firma będzie nieczynna.

news

09 Lipiec

Nowy katalog DL

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest TUTAJ oraz w dziale: DO POBRANIA.

news

22 Czerwiec

Nowość

Informujemy, iż z dniem 22.06.2020 r. serie podtynkowe FLEXI oraz MINI zostały uzupełnione o nowe produkty:

  • gniazda pojedyncze bez uziemienia 2P (bez przesłon torów prądowych) (np. FGP-1),
  • gniazda pojedyncze z uziemieniem 2P+Z (bez przesłon torów prądowych) (np. FGP-1z),
  • mechanizm gniazda pojedynczego bez uziemienia 2P (bez przesłon torów prądowych) (np. MGP-1),
  • mechanizm gniazda pojedynczego z uziemieniem 2P+Z (bez przesłon torów prądowych) (np. MGP-1z).

Produkty występują w pełnej kolorystyce poszczególnej serii.

news

03 Czerwiec

Informacja

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w związku z koniecznością zmiany organizacji pracy wynikającą z ogłoszonego stanu pandemicznego w Polsce i powstałych w ten sposób ograniczeń czas realizacji Państwa zamówień może się wydłużyć, o czym będziemy Państwa na bieżąco informować. Dokładamy wszelkich starań, aby w tym czasie usprawnić proces produkcyjny oraz logistyczny i umożliwić Państwu ciągły zakup naszych wyrobów z najkrótszym możliwym czasem oczekiwania.

Przepraszamy za napotkane utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

news

22 Maj

Zmiana cen

Informujemy, iż z dniem 22 czerwca 2020 roku wprowadzamy zmianę cen na produkty z naszego asortymentu.

Nowy cennik dostępny w dziale: DO POBRANIA

news

08 Kwiecień

Przerwa świąteczna

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia zdrowia, radości, mnóstwa wiosennego słońca oraz samych sukcesów.

Zespół Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

Informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi firma będzie nieczynna w dniach 10-14.04.2020r.

news

06 Kwiecień

Nowość

Informujemy, iż z dniem 06.04.2020 r. serie podtynkowa DECO, FLEXI, MINI, TREND, LOGO zostały uzupełnione o nowe produkty:

  • łączniki bez piktogramów (podwójny schodowy, zwierny żaluzjowy, jednobiegunowy ze schodowym),
  • łączniki w stylu amerykańskim bez piktogramów (podwójny schodowy, jednobiegunowy ze schodowym) - serie DECO, MINI,
  • łączniki zwierne żaluzjowe z podtrzymaniem, łączniki zwierne żaluzjowe z podtrzymaniem (dwa klawisze bez piktogramów) - serie DECO, FLEXI, MINI,
  • klawisze pojedyncze oraz podwójne do łączników.

Produkty występują w pełnej kolorystyce poszczególnej serii.

Szczegółowa lista produktów (w kolorze białym) dostępna po rozwinięciu wpisu.

 

news

06 Kwiecień

Zmiana symbolu łączników jednobiegunowych ze schodowym serii TREND i LOGO

Zmiana symbolu

Informujemy, iż z dniem 06.04.2020r. następuje zmiana symbolu produktów serii: TREND, LOGO. Zmiana dotyczy łączników jednobiegunowych ze schodowym oraz łączników jednobiegunowych ze schodowym podświetlanych oraz ich wariantów kolorystycznych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży bądź działem Obsługi Klienta. Dane teleadresowe dostępne są na www.karlik.pl w dziale KONTAKT.

Szczegółowa lista produktów dostępna po rozwinięciu wpisu.

news

16 Marzec

Informacja koronawirus

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją na rynku, mając na uwadze aktualny stan wiedzy oraz zalecenia sanitarno-epidemiologiczne wydawane przez uprawnione kompetentne organy, wreszcie uwzględniając szeroko rozumiany interes pracodawcy i kontrahentów zawieszamy odwiedziny Regionalnych Kierowników Sprzedaży Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. do odwołania.

Ponadto pragniemy poinformować, że Biuro Obsługi Klienta jak i Regionalni Kierownicy Sprzedaży pozostają do Państwa dyspozycji zdalnie (online i telefonicznie) w godzinach od 8:00 – 16:00.

Zamówienia realizowane będą w trybie normalnym, a więc na bieżąco. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień. 

Zespół Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o

blog

09 Marzec

Ramki wielokrotne z efektem szkła i nie tylko

Najbardziej niedocenionym elementem wystroju jest oprzęt elektroinstalacyjny, który w rzeczywistości odgrywa ogromną rolę nie tylko pod względem funkcjonalnym ale również estetycznym, wizualnym. W ofercie jest dużo różnorodnych produktów, od klasycznych gniazd i łączników po elektroniczne sterowniki, nadajniki klawiszowe. Seria DECO to szeroka oferta ramek wykonanych z różnych materiałów, w dwóch kształtach oraz w szerokim wachlarzu kolorów. Ramki serii DECO dzięki swojej wielokrotności umożliwiają montaż nawet do 25 mechanizmów.

blog

13 Luty

Łącznik klasyczny czy w stylu amerykańskim

Łączniki są nieodłącznym składnikiem każdego wnętrza. Mimo niewielkich rozmiarów nadają przestrzeni charakter; są inspiracją do tworzenia wyjątkowego otoczenia. W naszej ofercie dostępnych jest wiele typów standardowych mechanizmów łączników jedno-, dwu- i trzyklawiszowych, ale można znaleźć również wyjątkowe, nietypowe łączniki z mechanizmem dźwigniowym (tzw. w stylu amerykańskim).

news

03 Luty

Zmiana symbolu w gniazdach z przesłonami torów prądowych

Zmiana symbolu

Informujemy, iż z dniem 3.02.2020r. następuje zmiana symbolu produktów serii: DECO, FLEXI, TREND, LOGO. Zmiana dotyczy wszystkich gniazd, które posiadają przesłony torów prądowych (ochrona dla dzieci) oraz ich wariantów kolorystycznych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży bądź działem Obsługi Klienta. Dane teleadresowe dostępne są na www.karlik.pl w dziale KONTAKT.

Szczegółowa lista produktów (w kolorze białym) dostępna po rozwinięciu wpisu.

 

STRONA GŁÓWNA