Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Aktualności

2019

news

14 Listopad

Nowość - Gniazda multimedialne bez modułu (standard Keystone)

Informujemy, iż serie podtynkowe DECO, FLEXI, MINI, TREND oraz LOGO zostały uzupełnione o nowe produkty - gniazdo multimedialne pojedyncze bez modułu (standard Keystone) oraz gniazdo multimedialne podwójne bez modułu (standard Keystone). Produkt występuje w pełnej kolorystyce danej serii.
Zapraszamy do zapoznania się z nowymu produktami w dziale:

OFERTA/DECO/GNIAZDA MULTIMEDIALNE,

OFERTA/FLEXI/GNIAZDA MULTIMEDIALNE,

OFERTA/MINI/GNIAZDA MULTIMEDIALNE,

OFERTA/TREND/GNIAZDA MULTIMEDIALNE,

OFERTA/LOGO/GNIAZDA MULTIMEDIALNE.

news

07 Październik

WARSAW HOME 2019

Dziękujemy za miło spędzony czas na targach biznesowych WARSAW HOME 2019. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznej edycji.

Więcej zdjęć:
https://www.instagram.com/karlik_elektrotechnik/

 

news

20 Wrzesień

Podsumowanie targów ENERGETAB 2019

Zapraszamy do obejrzenia galerii stoiska KARLIK na Targach ENERGETAB 2019. Serdecznie dziękujemy za wszystkie odbyte spotkania i już dziś zapraszamy za rok!

news

09 Wrzesień

Nowość - Ramki uniwersalne ze szkła

Informujemy, iż od dnia 9  września 2019 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o nowe produkty - uniwersalne ramki ze szkła. Ramki występują od pojedynczej do pięciokrotnej i można je montować w pionie i poziomie. Produkty dostępne w dwóch kolorach: biały (0) ze spodem w kolorze białym (0) oraz czarny (12) ze spodem w kolorze czarnym.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO

news

05 Wrzesień

Nowy katalog DECO

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty serii DECO. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest TUTAJ oraz w dziale: DO POBRANIA.

news

03 Wrzesień

Zaproszenie na targi ENERGETAB 2019

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2019, które odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 17-19 września 2019 roku. Targom będą towarzyszyły konferencje i seminaria oraz kilkanaście prezentacji firmowych. Wydarzenie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych technologii, a także nawiązania kontaktów partnerskich i handlowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska:
Pawilon wystawowy T, Stoisko 33.

news

06 Sierpień

Nowy katalog DL

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest TUTAJ oraz w dziale: DO POBRANIA.

blog

11 Lipiec

Styl industrialny – jaki wybrać osprzęt

Styl industrialny powstał w latach pięćdziesiątych w Stanach Zjednoczonych, długi staż tego stylu spowodował rozprzestrzenienie się go po całym świecie, również w Polsce. Prosta, surowa forma. Minimalistyczne, czarno-białe dodatki. Jak wkomponować osprzęt elektroinstalacyjny w tak charakterystyczny design?

blog

20 Maj

Złącze USB – jak prawidłowo wybrać gniazdo

Osprzęt elektroinstalacyjny to szeroki wybór gniazd i łączników, które są niezbędne w każdym pomieszczeniu. Łączniki jednobiegunowe (pojedyncze), łączniki świecznikowe (podwójne) oraz gniazda pojedyncze i podwójne z uziemieniem są standardowym osprzętem kupowanym przez wszystkich.

Żyjemy w świecie Internetu i nowoczesnych technologii, dzięki którym sposób komunikacji, szybkość przepływu informacji czy jakość obrazu jest na wysokim poziomie zaawansowania. Przestrzeń, w której żyjemy, stała się interaktywna, a dzięki gniazdom multimedialnym dostępnym na naszej ofercie możemy w szybki i uporządkowany sposób podłączyć swój sprzęt zarówno w domu jak i w pracy.

Multimedia to kategoria produktów, w której skład wchodzą takie gniazda jak głośnikowe, RCA, BNC, HDMI oraz różnego typu gniazda USB. Produkty dostępne są w trzech seriach: MINI, DECO, FLEXI. Możesz dobrać osprzęt do swojego wnętrza pod względem estetycznym, jak również pod względem funkcjonalnym.

news

06 Maj

Nowy katalog MINI

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty serii MINI. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest TUTAJ oraz w dziale: DO POBRANIA.

blog

23 Kwiecień

Electronic – harmonia wnętrza

Nowoczesne regulatory, sterowniki i czujniki wzbogacają serię o produkty podnoszące poziom życia Twojego i Twoich najbliższych. Seria MINI oraz DECO zawierają w swojej ofercie: mechanizmy elektronicznego regulatora temperatury z czujnikiem podpodłogowym oraz z czujnikiem powietrznym, mechanizmy elektronicznego sterownika roletowego (wiele funkcji), mechanizmy elektronicznego regulatora oświetlenia przyciskowo-obrotowego oraz przyciskowo-obrotowego do lamp LED oraz mechanizmy elektronicznego czujnika ruchu. Osprzęt elektroniczny również dostępny w serii FLEXI oraz TREND.

news

15 Kwiecień

Nowa seria podtynkowa - MINI

Informujemy, iż z dniem 15 kwietnia 2019 roku wprowadzamy do sprzedaży nową serię osprzętu podtynkowego o nazwie MINI.

Seria MINI powstała z miłości do minimalizmu. Ramki serii MINI to najmniejsze (zaledwie 80,0mm x 80,0mm x 6,3mm), dostępne na polskim rynku produkty tego typu. Gniazda i łączniki MINI to drobne elementy funkcjonalne, niewielkie akcenty na ścianie, które odgrywają ważną rolę w kreowaniu minimalistycznego, nowoczesnego wnętrza.

Produkty serii dostęne są w 7 kolorach: biały, srebrny metalik (7), grafitowy (11), czarny mat (12), szary mat (27), grafitowy mat (28) i złoty (29). Ramki pośrednie do mechanizmów serii MINI występują są również w dodatkowych 12 kolorach pastelowych: pudrowy róż (40), liliowy (41), lawendowy (42), kanarkowy (43), orzech ziemny (44), brzoskwiniowy (45), miętowy (46), lodowy błękit (47), lazurowy (48), czekoladowy (49), wrzosowy (50), szmaragdowy (51).

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/MINI.

STRONA GŁÓWNA