Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Aktualności

2018

blog

16 Październik

Puszki instalacyjne podtynkowe modułowe i ramki z efektem szkła

Puszki instalacyjne podtynkowe modułowe i ramki z efektem szkła to jedna z nowości, która wzbogaciła serię DECO w tym roku. Pyszki instalacyjne podtynkowe modułowe umożliwiają konfigurację osprzętu elektroinstalacyjnego w różnych nietypowych układach w poziomie i pionie. Istnieje możliwość zamówienia puszek w niestandardowych kształtach np. w postaci litery „L” i dedykowanych do nich ramek modułowych z efektem szkła.

news

08 Październik

Nowość - Ramki uniwersalne z betonu

Informujemy, iż od dnia 8  października 2018 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o nowy produkt - uniwersalne ramki z betonu. Ramki występują od pojedynczej do pięciokrotnej i można je montować w pionie i poziomie. Produkty dostępne w trzech kolorach: jasnoszary (27), ciemnoszary (28), antracytowy (11). Ramki uniwersalne z betonu dostępne ze spodami w kolorze białym (0) i czarnym (12).
 

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO

news

01 Październik

Nowość – Gniazda podwójne do ramki DECO Soft

Informujemy, iż seria podtynkowa DECO została uzupełniona o nowy produkt - mechanizm gniazda podwójnego do ramki DECO Soft bez uziemienia 2x2P oraz mechanizm gniazda podwójnego do ramki DECO Soft z uziemieniem 2x(2P+Z).

Produkty są dostępne w pełnej kolorystyce mechanizmów serii DECO. Gniazda do zastosowania wyłącznie z ramkami uniwersalnymi z tworzywa DECO Soft. Produkt sprzedawany bez ramki.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO SOFT/GNIAZDA PODWÓJNE 

blog

20 Wrzesień

FLEXI - nieograniczone możliwości łączenia i nie tylko.

Produkty serii FLEXI dają nieograniczone możliwości łączenia dowolnych mechanizmów w układy wieloramkowe w pionie lub w poziomie, bez konieczności kupowania ramek wielokrotnych. Seria FLEXI składa się z rożnych kategorii produktów od podstawowych łączników do skomplikowanej elektroniki. Mechanizmy spełniają ponad 80 różnych funkcji w zależności od potrzeb.

news

19 Wrzesień

Podsumowanie targów ENERGETAB 2018

Za nami kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energetycznych ENERGETAB. Serdecznie dziękujemy obecnym i przyszłym Klientom za spotkania i rozmowy. Jest nam miło, że prezentowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję na spotkania w równie sympatycznym gronie w roku 2019!

news

28 Sierpień

Zaproszenie na targi ENERGETAB 2018

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2018, które odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 11-13 września 2018 roku. Targom będą towarzyszyły konferencje i seminaria oraz kilkanaście prezentacji firmowych. Wydarzenie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych technologii, a także nawiązania kontaktów partnerskich i handlowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska:
Pawilon wystawowy T, Stoisko 14.

blog

06 Sierpień

Sterowanie roletami. Łącznik żaluzjowy vs sterownik roletowy

Jak prawidłowo wybrać właściwy osprzęt do sterowania roletami? Łączniki żaluzjowe oraz sterowniki roletowe to jeden z coraz częściej instalowanych produktów w każdym domu. Szeroka gama produktów dostępna w czterech seriach (DECO, FLEXI, TREND, LOGO) umożliwia dostosowanie osprzętu do potrzeb każdego klienta. Inteligentne rozwiązania nie są problemem, dzięki nadajnikom klawiszowym serii DECO, które ułatwią proces zamykania oraz otwierania rolet.

news

11 Lipiec

Nowy katalog A4

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest w dziale: DO POBRANIA.

news

22 Czerwiec

Nowość serii FLEXI - ładowarka USB pojedyncza

Informujemy, iż seria podtynkowa FLEXI została uzupełniona o nowy produkt - ładowarkę USB pojedynczą, 5V, 1A. Produkt występuje w pełnej kolorystyce serii FLEXI. 
Zapraszamy do zapoznania się z nowymu produktami w dziale: OFERTA/FLEXI/GNIAZDA MULTIMEDIALNE

blog

20 Czerwiec

System centralnego odkurzania

System centralnego odkurzania to innowacyjne rozwiązanie dbające o wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników. Wysokiej jakości instalacja to gwarantowane zadowolenie każdego z domowników. System centralnego odkurzania to nie tylko instalacja wbudowana, ale również jednostka centrala oraz gniazda ssące. DECOvac to innowacyjne produkty łączące system centralnego odkurzania z osprzętem elektroinstalacyjnym serii DECO firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.,  które umożliwiają z łatwością podłączenie węża ze szczotką lub dowolnego sprzętu elektrycznego dostępnego w domu.

news

30 Maj

Nowa kolorystyka produktów serii SENIOR

Informujemy, iż od dnia 30 maja 2018 wszystkie łączniki i gniazda z klapką dymną serii SENIOR są dostępne w nowym kolorze – czarnym (numer koloru 12). Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale OFERTA/SENIOR IP44

news

28 Marzec

Nowość - Puszki instalacyjne podtynkowe modułowe

Informujemy, iż od dnia 28 marca 2018 roku w ofercie dostępne są puszki instalacyjne podtynkowe modułowe umożliwiające konfiguracje osprzętu w warianty m.in. 2x2, 2x3, 3x3 itp. Puszki są wyposażone w system regulacji ułatwiający prawidłowy montaż osprzętu na różnych powierzchniach.

Istnieje również możliwość zamówienia puszek w nietypowych konfiguracjach np. w postaci litery L i dedykowanych do nich ramek z efektem szkła dostępnych w bogatej kolorystyce ramek uniwersalnych z efektem szkła serii DECO. Dzięki takiemu rozwiązaniu mogą Państwo zamontować osprzęt elektroinstalacyjny w miejscach, w których dotychczas nie było to możliwe.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO

STRONA GŁÓWNA