Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Aktualności

2020

blog

13 Styczeń

Surowe piękno betonu

Seria gniazd i łączników DECO jest nowoczesną propozycją osprzętu podtynkowego, w ramach której można znaleźć ramki w wielu odmianach kolorystycznych, zróżnicowane pod względem kształtu, materiału i stylu. Nowością w ramach serii są ramki wykonane z betonu, przeznaczone do montażu we wnętrzach razem z mechanizmami DECO.

2019

news

02 Styczeń

Nowość - Gniazda bryzgoszczelne z uziemieniem SCHUKO 2P+Z oraz ramka pośrednia do gniazda bryzgoszczelnego z uziemieniem SCHUKO

Informujemy, iż seria podtynkowa MINI została uzupełniona o nowe produkty - mechanizm gniazda bryzgoszczelnego z uziemieniem SCHUKO (klapka dymna, przesłony torów prądowych) oraz mechanizm gniazda bryzgoszczelnego z uziemieniem SCHUKO 2P+Z (klapka biała, przesłony torów prądowych). Produkt z klapką białą dostępny w kolorze białym, z klapka dymną występuje w pełnej kolorystyce serii MINI.

W ofercie serii MINI również ramka pośrednia do gniazda bryzgoszczelnego z uzieminiem SCHUKO. Produkt wystepuje w pełnej kolorystyce serii MINI oraz w dwunastu kolorach pastelowych (nr 40-51).

Zapraszamy do zapoznania się z nowymu produktami w dziale: OFERTA/MINI

blog

17 Grudzień

Gniazda elektryczne – różne rodzaje

Gniazda elektryczne to nieodłączny element wyposażenia każdego domu, mieszkania, biura, garażu  itd. Na rynku elektroinstalacyjnym występuje bardzo duży wachlarz produktów, które różnią się zaletami technicznymi, funkcjami, przeznaczeniem oraz co ważne kształtami, kolorami. W ofercie firmy znajdziemy gniazda podtynkowe, które idealnie komponują się z nowoczesnym wnętrzem oraz gniazda natynkowe do pomieszczeń gospodarczych oraz są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy uwielbiają styl retro bądź urządzają lofty. Produkty oferowane przez firmę Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. spełniają wymagania każdego Klienta.

news

17 Grudzień

Przerwa świąteczna

Informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia firma będzie nieczynna w dniach 23.12 - 01.01.2019.
Zapraszamy w nowym roku!

news

03 Grudzień

Termin przyjmowania zamówień w 2019 roku

Informujemy, że termin składania zamówień z realizacją w 2019 roku upływa dnia 13.12.2019 r. (piątek). Zamówienia, które wpłyną po tym terminie będą realizowane od 02.01.2020 r. (czwartek).

news

14 Listopad

Nowość - Gniazda multimedialne bez modułu (standard Keystone)

Informujemy, iż serie podtynkowe DECO, FLEXI, MINI, TREND oraz LOGO zostały uzupełnione o nowe produkty - gniazdo multimedialne pojedyncze bez modułu (standard Keystone) oraz gniazdo multimedialne podwójne bez modułu (standard Keystone). Produkt występuje w pełnej kolorystyce danej serii.
Zapraszamy do zapoznania się z nowymu produktami w dziale:

OFERTA/DECO/GNIAZDA MULTIMEDIALNE,

OFERTA/FLEXI/GNIAZDA MULTIMEDIALNE,

OFERTA/MINI/GNIAZDA MULTIMEDIALNE,

OFERTA/TREND/GNIAZDA MULTIMEDIALNE,

OFERTA/LOGO/GNIAZDA MULTIMEDIALNE.

news

07 Październik

WARSAW HOME 2019

Dziękujemy za miło spędzony czas na targach biznesowych WARSAW HOME 2019. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznej edycji.

Więcej zdjęć:
https://www.instagram.com/karlik_elektrotechnik/

 

news

20 Wrzesień

Podsumowanie targów ENERGETAB 2019

Zapraszamy do obejrzenia galerii stoiska KARLIK na Targach ENERGETAB 2019. Serdecznie dziękujemy za wszystkie odbyte spotkania i już dziś zapraszamy za rok!

news

09 Wrzesień

Nowość - Ramki uniwersalne ze szkła

Informujemy, iż od dnia 9  września 2019 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o nowe produkty - uniwersalne ramki ze szkła. Ramki występują od pojedynczej do pięciokrotnej i można je montować w pionie i poziomie. Produkty dostępne w dwóch kolorach: biały (0) ze spodem w kolorze białym (0) oraz czarny (12) ze spodem w kolorze czarnym.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO

news

05 Wrzesień

Nowy katalog DECO

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty serii DECO. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest TUTAJ oraz w dziale: DO POBRANIA.

news

03 Wrzesień

Zaproszenie na targi ENERGETAB 2019

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2019, które odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 17-19 września 2019 roku. Targom będą towarzyszyły konferencje i seminaria oraz kilkanaście prezentacji firmowych. Wydarzenie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych technologii, a także nawiązania kontaktów partnerskich i handlowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska:
Pawilon wystawowy T, Stoisko 33.

news

06 Sierpień

Nowy katalog DL

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest TUTAJ oraz w dziale: DO POBRANIA.

STRONA GŁÓWNA