Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Aktualności

2019

news

09 Wrzesień

Nowość - Ramki uniwersalne ze szkła

Informujemy, iż od dnia 9  września 2019 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o nowe produkty - uniwersalne ramki ze szkła. Ramki występują od pojedynczej do pięciokrotnej i można je montować w pionie i poziomie. Produkty dostępne w dwóch kolorach: biały (0) ze spodem w kolorze białym (0) oraz czarny (12) ze spodem w kolorze czarnym.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO

news

05 Wrzesień

Nowy katalog DECO

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty serii DECO. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest w dziale: DO POBRANIA.

news

03 Wrzesień

Zaproszenie na targi ENERGETAB 2019

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2019, które odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 17-19 września 2019 roku. Targom będą towarzyszyły konferencje i seminaria oraz kilkanaście prezentacji firmowych. Wydarzenie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych technologii, a także nawiązania kontaktów partnerskich i handlowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska:
Pawilon wystawowy T, Stoisko 33.

news

06 Sierpień

Nowy katalog DL

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest w dziale: „DO POBRANIA”.

blog

11 Lipiec

Styl industrialny – jaki wybrać osprzęt

Styl industrialny powstał w latach pięćdziesiątych w Stanach Zjednoczonych, długi staż tego stylu spowodował rozprzestrzenienie się go po całym świecie, również w Polsce. Prosta, surowa forma. Minimalistyczne, czarno-białe dodatki. Jak wkomponować osprzęt elektroinstalacyjny w tak charakterystyczny design?

blog

20 Maj

Złącze USB – jak prawidłowo wybrać gniazdo

Osprzęt elektroinstalacyjny to szeroki wybór gniazd i łączników, które są niezbędne w każdym pomieszczeniu. Łączniki jednobiegunowe (pojedyncze), łączniki świecznikowe (podwójne) oraz gniazda pojedyncze i podwójne z uziemieniem są standardowym osprzętem kupowanym przez wszystkich.

Żyjemy w świecie Internetu i nowoczesnych technologii, dzięki którym sposób komunikacji, szybkość przepływu informacji czy jakość obrazu jest na wysokim poziomie zaawansowania. Przestrzeń, w której żyjemy, stała się interaktywna, a dzięki gniazdom multimedialnym dostępnym na naszej ofercie możemy w szybki i uporządkowany sposób podłączyć swój sprzęt zarówno w domu jak i w pracy.

Multimedia to kategoria produktów, w której skład wchodzą takie gniazda jak głośnikowe, RCA, BNC, HDMI oraz różnego typu gniazda USB. Produkty dostępne są w trzech seriach: MINI, DECO, FLEXI. Możesz dobrać osprzęt do swojego wnętrza pod względem estetycznym, jak również pod względem funkcjonalnym.

news

06 Maj

Nowy katalog MINI

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty serii MINI. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest w dziale: DO POBRANIA.

blog

23 Kwiecień

Electronic – harmonia wnętrza

Nowoczesne regulatory, sterowniki i czujniki wzbogacają serię o produkty podnoszące poziom życia Twojego i Twoich najbliższych. Seria MINI oraz DECO zawierają w swojej ofercie: mechanizmy elektronicznego regulatora temperatury z czujnikiem podpodłogowym oraz z czujnikiem powietrznym, mechanizmy elektronicznego sterownika roletowego (wiele funkcji), mechanizmy elektronicznego regulatora oświetlenia przyciskowo-obrotowego oraz przyciskowo-obrotowego do lamp LED oraz mechanizmy elektronicznego czujnika ruchu. Osprzęt elektroniczny również dostępny w serii FLEXI oraz TREND.

news

15 Kwiecień

Nowa seria podtynkowa - MINI

Informujemy, iż z dniem 15 kwietnia 2019 roku wprowadzamy do sprzedaży nową serię osprzętu podtynkowego o nazwie MINI.

Seria MINI powstała z miłości do minimalizmu. Ramki serii MINI to najmniejsze (zaledwie 80,0mm x 80,0mm x 6,3mm), dostępne na polskim rynku produkty tego typu. Gniazda i łączniki MINI to drobne elementy funkcjonalne, niewielkie akcenty na ścianie, które odgrywają ważną rolę w kreowaniu minimalistycznego, nowoczesnego wnętrza.

Produkty serii dostęne są w 7 kolorach: biały, srebrny metalik (7), grafitowy (11), czarny mat (12), szary mat (27), grafitowy mat (28) i złoty (29). Ramki pośrednie do mechanizmów serii MINI występują są również w dodatkowych 12 kolorach pastelowych: pudrowy róż (40), liliowy (41), lawendowy (42), kanarkowy (43), orzech ziemny (44), brzoskwiniowy (45), miętowy (46), lodowy błękit (47), lazurowy (48), czekoladowy (49), wrzosowy (50), szmaragdowy (51).

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/MINI.

news

15 Marzec

Zmiana cen

Informujemy, iż z dniem 15 kwietnia 2019 roku wprowadzamy zmianę cen na produkty z naszego asortymentu.

Nowy cennik dostęny jest w dziale: DO POBRANIA.

blog

18 Luty

Od 40 lat łączymy energię!

Od 1978 roku do dzisiaj produkujemy osprzęt elektroinstalacyjny, który od najdrobniejszego elementu po ostateczny kształt jest efektem zaangażowania, pracy, czasu i emocji pracowników naszej rodzinnej firmy. Wiedza i doświadczenie, jakie od lat gromadzimy, pozwala nam tworzyć produkty piękne i funkcjonalne o bardzo dobrej jakości. Odpowiednia strategia inwestycyjna, zatrudnianie wyspecjalizowanej kadry kierowniczej, wspieranej nowoczesną technologią sprawia, że produkujemy coraz doskonalszy osprzęt elektroinstalacyjny m.in. gniazda i łączniki.

news

17 Styczeń

Jubileusz 40-lecia istnienia firmy

W dniach 10-13 stycznia 2019 roku w Białce Tatrzańskiej odbyło się spotkanie z okazji jubileuszu 40-lecia istnienia naszej firmy.

Od początku działalności do dzisiaj jesteśmy polską, rodzinną firmą. Od 1978 roku przeszliśmy wiele etapów kształtowania naszej obecnej pozycji na rynku, o czym podczas spotkania miał okazję opowiedzieć Prezes Zarządu - Jerzy Karlik.

Wszystkim Gościom serdecznie dziękujemy za miło spędzony czas.
Był to dla nas wielki zaszczyt, że zgodziliście się Państwo przyjąć nasze zaproszenie i być w tych pięknych dniach wspólnie z nami, przy tej wyjątkowej okazji.

Patrząc w przyszłość, w najbliższych latach będziemy konsekwentnie realizować wyznaczone cele i mamy nadzieję, że przełoży się to na zadowolenie NASZYCH KLIENTÓW. Czego Wam i sobie serdecznie życzymy.

 

STRONA GŁÓWNA