Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Aktualności

2021

news

16 Kwiecień

Zmiana cen

Informujemy, iż z dniem 17 maja 2021 roku wprowadzamy zmianę cen na produkty z naszego asortymentu.

Nowy cennik bedzię dostępny w dziale DO POBRANIA od dnia 30 kwietnia 2021 roku.

blog

06 Kwiecień

Gdzie najlepiej zamontować włącznik światła?

Budując dom lub przeprowadzając generalny remont swojego mieszkania, należy zwrócić uwagę na bardzo wiele aspektów, które będą mieć kluczowe znaczenie dla wygody użytkowania poszczególnych pomieszczeń. Bardzo istotne jest odpowiednie rozplanowanie miejsc montażu włączników światła - na przykład łączników podtynkowych serii DECO i MINI.

news

01 Kwiecień

Przerwa świąteczna

Z okazji Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć Naszym Klientom i Przyjaciołom serdeczne życzenia zdrowia, radości, mnóstwa wiosennego słońca oraz samych sukcesów.

Zespół Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

Informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi firma będzie nieczynna w dniach 2-5.04.2021r.

news

17 Marzec

Nowość

Informujemy, iż z dniem 17.03.2021 r. serie podtynkowe DECO, FLEXI, MINI oraz TREND zostały uzupełnione o nowe produkty:

  • mechanizm gniazda antenowego pojedynczego typu F (SAT) + gniazda komputerowego pojedynczego 1xRJ45, kat.6, 8-stykowy (np. DGFK-3, FGFK-3, MGFK-3, GFK-3),
  • mechanizm gniazda antenowego pojedynczego typu F (SAT) + gniazda komputerowego pojedynczego 1xRJ45, kat.6 screened, 8-stykowy (np. DGFK-5, FGFK-5, MGFK-5, GFK-5).

Produkty występują w pełnej kolorystyce poszczególnej serii.

news

17 Marzec

Zmiana symbolu gniazd antenowych poj. typu F (SAT) z gniazdem komputerowym poj. 1xRJ45, kat.5e, 8-stykowych

ZMIANA SYMBOLU _ gniazda antenowe poj. typu F (SAT) z gniazdem komputerowym poj. 1xRJ45, kat.5e, 8-stykowych

Informujemy, iż z dniem 17.03.2021r. następuje zmiana symbolu produktów serii: DECO, FLEXI, MINI, TREND. Zmiana dotyczy gniazd antenowych poj. typu F (SAT) z gniazdem komputerowym poj. 1xRJ45, kat. 5e, 8-stykowych oraz ich wariantów kolorystycznych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży bądź działem Obsługi Klienta. Dane teleadresowe dostępne są na www.karlik.pl w dziale KONTAKT.

Szczegółowa lista produktów dostępna po rozwinięciu wpisu.

news

17 Luty

Gniazda i łączniki polecane architektom

Jest nam niezmiernie miło, że nasze produkty cieszą się dużym zainteresowaniem architektów, projektantów i inwestorów. W najnowszym wydaniu „Produktów dla Architekta”, które stanowi bazę wiedzy na temat różnorodności materiałów i produktów, potrzebnych do tworzenia architektury, są zaprezentowane serie gniazd i łączników DECO, MINI, JUNIOR oraz SENIOR.

Współtworzenie zbioru najbardziej aktualnych ofert w branży budowlanej, wnętrzarskiej i instalacyjnej sprawia, że nasz asortyment jest doceniany przez architektów i szerzej dostępny dla coraz większego grona użytkowników.

news

11 Styczeń

Nowość

Informujemy, iż z dniem 11.01.2021 r. serie podtynkowe DECO oraz MINI zostały uzupełnione o nowe produkty:

  • mechanizm gniazda pojedynczego HDMI 2.0 (np. DHDMI-3, MHDMI-3),
  • mechanizm gniazda podwójnego HDMI 2.0 (np. DHDMI-4, MHDMI-4),
  • mechanizm gniazda światłowodowego/optycznego pojedynczego (np. DGOP-1, MGOP-1)
  • mechanizm gniazda światłowodowego/optycznego podwójnego (np. DGOP-2, MGOP-2)

Produkty występują w pełnej kolorystyce poszczególnej serii.

2020

news

02 Grudzień

Przerwa świąteczna

Informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia firma będzie nieczynna w dniach 24.12 - 03.01.2021 roku.
Zapraszamy w nowym roku!

blog

13 Listopad

Najważniejsze zasady wyboru osprzętu elektrycznego

Osprzęt elektroinstalacyjny jest niezbędnym wyposażeniem domu, ale potrafi być również jego ozdobą. Wiele produktów wyróżnia świetny wygląd, atutem innych są przemyślane funkcjonalności, korzystne pod względem użytkowym. Na co zwrócić uwagę przy wyborze osprzętu naszej firmy?

news

10 Listopad

Termin przyjmowania zamówień w 2020 roku

Informujemy, że termin składania zamówień z realizacją w 2020 roku upływa dnia 16.12.2020 r. (środa). Zamówienia, które wpłyną po tym terminie będą realizowane od 04.01.2021 r. (poniedziałek).

blog

14 Październik

Moduł podświetlający praktyczny dodatek do łączników

Moduł podświetlający do łączników serii DECO, FLEXI, MINI.

Moduł podświetlający do samodzielnego montażu w mechanizmach łącznika serii DECO, FLEXI oraz MINI to praktyczny dodatek, który ułatwi zlokalizowanie łącznika w ciemności. W ofercie dostępny jest moduł podświetlający żarowy w kolorze białym (L-1) oraz moduł podświetlający LED w czterech wariantach kolorystycznych: biały (L-2), zielony (2L-2), niebieski (3l-2), czerwony (17L-2). Moduły podświetlające, mają wpływ na bezpieczeństwo oraz komfort funkcjonowania naszych Klientów.

news

13 Sierpień

Informacja

Informujemy, że w dniu 14.08.2020 r. nasza firma będzie nieczynna.

STRONA GŁÓWNA