Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Aktualności

2020

news

16 Marzec

Informacja

Szanowni Państwo,

W związku z zaistniałą sytuacją na rynku, mając na uwadze aktualny stan wiedzy oraz zalecenia sanitarno-epidemiologiczne wydawane przez uprawnione kompetentne organy, wreszcie uwzględniając szeroko rozumiany interes pracodawcy i kontrahentów zawieszamy odwiedziny Regionalnych Kierowników Sprzedaży Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. do odwołania.

Ponadto pragniemy poinformować, że Biuro Obsługi Klienta jak i Regionalni Kierownicy Sprzedaży pozostają do Państwa dyspozycji zdalnie (online i telefonicznie) w godzinach od 8:00 – 16:00.

Zamówienia realizowane będą w trybie normalnym, a więc na bieżąco. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień. 

Zespół Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o

blog

09 Marzec

Ramki wielokrotne z efektem szkła i nie tylko

Najbardziej niedocenionym elementem wystroju jest oprzęt elektroinstalacyjny, który w rzeczywistości odgrywa ogromną rolę nie tylko pod względem funkcjonalnym ale również estetycznym, wizualnym. W ofercie jest dużo różnorodnych produktów, od klasycznych gniazd i łączników po elektroniczne sterowniki, nadajniki klawiszowe. Seria DECO to szeroka oferta ramek wykonanych z różnych materiałów, w dwóch kształtach oraz w szerokim wachlarzu kolorów. Ramki serii DECO dzięki swojej wielokrotności umożliwiają montaż nawet do 25 mechanizmów.

blog

13 Luty

Łącznik klasyczny czy w stylu amerykańskim

Łączniki są nieodłącznym składnikiem każdego wnętrza. Mimo niewielkich rozmiarów nadają przestrzeni charakter; są inspiracją do tworzenia wyjątkowego otoczenia. W naszej ofercie dostępnych jest wiele typów standardowych mechanizmów łączników jedno-, dwu- i trzyklawiszowych, ale można znaleźć również wyjątkowe, nietypowe łączniki z mechanizmem dźwigniowym (tzw. w stylu amerykańskim).

news

03 Luty

Zmiana symbolu w gniazdach z przesłonami torów prądowych

Zmiana symbolu

Informujemy, iż z dniem 3.02.2020r. następuje zmiana symbolu produktów serii: DECO, FLEXI, TREND, LOGO. Zmiana dotyczy wszystkich gniazd, które posiadają przesłony torów prądowych (ochrona dla dzieci) oraz ich wariantów kolorystycznych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży bądź działem Obsługi Klienta. Dane teleadresowe dostępne są na www.karlik.pl w dziale KONTAKT.

Szczegółowa lista produktów (w kolorze białym) dostępna po rozwinięciu wpisu.

 

news

27 Styczeń

Nowość - Gniazdo podwójne z uziemieniem SCHUKO 2x(2P+Z)

Informujemy, iż seria podtynkowa MINI została uzupełniona o nowe produkty - gniazdo podwójne z uziemieniem SCHUKO 2x(2P+Z) (bez przesłon torow prądowych) oraz gniazdo podwójne z uziemieniem SCHUKO 2x(2P+Z) (przesłony torów prądowych). Produkty występują w pełnej kolorystyce danej serii. Gniazdo podwójne z uziemieniem SCHUKO w sprzedaży jako kompletny produkt (monoblok). Brak możliwości zmiany ramki oraz ramki pośredniej.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymu produktami w dziale: OFERTA/MINI

blog

13 Styczeń

Surowe piękno betonu

Seria gniazd i łączników DECO jest nowoczesną propozycją osprzętu podtynkowego, w ramach której można znaleźć ramki w wielu odmianach kolorystycznych, zróżnicowane pod względem kształtu, materiału i stylu. Nowością w ramach serii są ramki wykonane z betonu, przeznaczone do montażu we wnętrzach razem z mechanizmami DECO.

2019

news

02 Styczeń

Nowość - Gniazda bryzgoszczelne z uziemieniem SCHUKO 2P+Z oraz ramka pośrednia do gniazda bryzgoszczelnego z uziemieniem SCHUKO

Informujemy, iż seria podtynkowa MINI została uzupełniona o nowe produkty - mechanizm gniazda bryzgoszczelnego z uziemieniem SCHUKO (klapka dymna, przesłony torów prądowych) oraz mechanizm gniazda bryzgoszczelnego z uziemieniem SCHUKO 2P+Z (klapka biała, przesłony torów prądowych). Produkt z klapką białą dostępny w kolorze białym, z klapka dymną występuje w pełnej kolorystyce serii MINI.

W ofercie serii MINI również ramka pośrednia do gniazda bryzgoszczelnego z uzieminiem SCHUKO. Produkt wystepuje w pełnej kolorystyce serii MINI oraz w dwunastu kolorach pastelowych (nr 40-51).

Zapraszamy do zapoznania się z nowymu produktami w dziale: OFERTA/MINI

blog

17 Grudzień

Gniazda elektryczne – różne rodzaje

Gniazda elektryczne to nieodłączny element wyposażenia każdego domu, mieszkania, biura, garażu  itd. Na rynku elektroinstalacyjnym występuje bardzo duży wachlarz produktów, które różnią się zaletami technicznymi, funkcjami, przeznaczeniem oraz co ważne kształtami, kolorami. W ofercie firmy znajdziemy gniazda podtynkowe, które idealnie komponują się z nowoczesnym wnętrzem oraz gniazda natynkowe do pomieszczeń gospodarczych oraz są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy uwielbiają styl retro bądź urządzają lofty. Produkty oferowane przez firmę Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. spełniają wymagania każdego Klienta.

news

17 Grudzień

Przerwa świąteczna

Informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia firma będzie nieczynna w dniach 23.12 - 01.01.2019.
Zapraszamy w nowym roku!

news

03 Grudzień

Termin przyjmowania zamówień w 2019 roku

Informujemy, że termin składania zamówień z realizacją w 2019 roku upływa dnia 13.12.2019 r. (piątek). Zamówienia, które wpłyną po tym terminie będą realizowane od 02.01.2020 r. (czwartek).

news

14 Listopad

Nowość - Gniazda multimedialne bez modułu (standard Keystone)

Informujemy, iż serie podtynkowe DECO, FLEXI, MINI, TREND oraz LOGO zostały uzupełnione o nowe produkty - gniazdo multimedialne pojedyncze bez modułu (standard Keystone) oraz gniazdo multimedialne podwójne bez modułu (standard Keystone). Produkt występuje w pełnej kolorystyce danej serii.
Zapraszamy do zapoznania się z nowymu produktami w dziale:

OFERTA/DECO/GNIAZDA MULTIMEDIALNE,

OFERTA/FLEXI/GNIAZDA MULTIMEDIALNE,

OFERTA/MINI/GNIAZDA MULTIMEDIALNE,

OFERTA/TREND/GNIAZDA MULTIMEDIALNE,

OFERTA/LOGO/GNIAZDA MULTIMEDIALNE.

news

07 Październik

WARSAW HOME 2019

Dziękujemy za miło spędzony czas na targach biznesowych WARSAW HOME 2019. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznej edycji.

Więcej zdjęć:
https://www.instagram.com/karlik_elektrotechnik/

 

STRONA GŁÓWNA