Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Aktualności

2023

news

30 Styczeń

Nowość - SZYBKIE ŁADOWARKI

Informujemy, iż z dniem 30 stycznia 2023 r. serie podtynkowe DECO oraz MINI zostały uzupełnione o nowe produkty:

  • mechanizm ładowarki USB podwójnej 2xUSB C, 20W max. (np. DCUSB-7, MCUSB-7),
  • mechanizm ładowarki USB podwójnej USB C + USB A, 20W max. (np. DCUSB-8, MCUSB-8).

Produkty występują w pełnej kolorystyce poszczególnej serii.

news

30 Styczeń

Nowość

Informujemy, iż od dnia 30 stycznia 2023 roku seria podtynkowa DECO została uzupełniona o nowe produkty - uniwersalne ramki z aluminium szczotkowanego. Ramki występują od pojedynczej do pięciokrotnej i można je montować w pionie i poziomie. Produkty dostępne są w czterech kolorach frontów: srebrnym (7), mosiężnym (8), miedzianym (9), czarnym (12) oraz z trzema wariantami spodów: białym (0), grafitowym (11), czarnym (12).

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO

2022

news

16 Grudzień

Przerwa świąteczna

W magiczny czas Świąt Bożego narodzenia wszystkim naszym Klientom i Przyjaciołom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha, spełnienia marzeń. Niech ten czas będzie pełen ciepła i rodzinnej atmosfery a Nowy Rok przyniesie tę odrobinę szczęścia, która sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.
Zespół Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.

Informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia firma będzie nieczynna w dniach 23-30.12.2022r.

news

21 Listopad

Modele 3D

Jesteś architektem i potrzebujesz modeli 3D gniazd i łączników elektrycznych? Zobacz darmową bazę modeli 3D, dostępną na naszej stronie internetowej w sekcji DO POBRANIA.

news

14 Listopad

Nowa kolorystyka produktów serii DECO oraz MINI

Informujemy, iż z dniem 14 listopada 2022 roku wszystkie mechanizmy oraz ramki uniwersalne z tworzywa serii DECO oraz MINI dostępne są w nowym kolorze – BIAŁY MAT (nr 25). Matowe wykończenie jest silnym trendem obserwowanym w wielu branżach,  w tym również wśród projektantów aranżacji wnętrz. Nasz osprzęt elektryczny w matowym wykończeniu będzie idealnym dopełnieniem nowoczesnego wnętrza. 

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO oraz OFERTA/MINI

news

07 Listopad

Termin przyjmowania zamówień w 2022 roku

Informujemy, że termin składania zamówień z realizacją w 2022 roku upływa dnia 16.12.2022 r. (piątek). Zamówienia, które wpłyną po tym terminie będą realizowane od 02.01.2023 r. (poniedziałek).

news

14 Październik

Zmiana cen

Informujemy, iż z dniem 14 listopada 2022 roku wprowadzamy zmianę cen na produkty z naszego asortymentu.

Nowy cennik dostępny w dziale DO POBRANIA.

news

19 Październik

Informacja

Informujemy, że w dniu 31.10.2022r. nasza firma będzie nieczynna.

news

01 Wrzesień

Zaproszenie na targi ENERGETAB 2022

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB 2022, które odbędą się w Bielsku-Białej w dniach 13-15 września 2022 roku. Targom będą towarzyszyły konferencje i seminaria oraz kilkanaście prezentacji firmowych. Wydarzenie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, prezentacji najnowszych technologii, a także nawiązania kontaktów partnerskich i handlowych.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska:
Pawilon wystawowy G, Stoisko 27.

news

01 Lipiec

Zmiana cen

Informujemy, iż z dniem 1 sierpnia 2022 roku wprowadzamy zmianę cen na produkty z naszego asortymentu.

Nowy cennik dostępny w dziale DO POBRANIA.

news

10 Czerwiec

Informacja

Informujemy, że w dniu 17.06.2022r. nasza firma będzie nieczynna.

news

27 Maj

Dołącz do naszego zespołu!

Od 1978 roku do dzisiaj produkujemy osprzęt elektroinstalacyjny, który od najdrobniejszego elementu po ostateczny kształt jest efektem zaangażowania, pracy, czasu i emocji pracowników naszej rodzinnej firmy.

Wiedza i doświadczenie, jakie od lat gromadzimy, pozwala nam tworzyć produkty piękne i funkcjonalne o bardzo dobrej jakości. Odpowiednia strategia inwestycyjna, zatrudnianie wyspecjalizowanej kadry kierowniczej, wspieranej nowoczesną technologią sprawia, że produkujemy coraz doskonalszy osprzęt elektroinstalacyjny m.in. gniazda i łączniki.

I Ty możesz stać się cześcią naszego zespołu!

Sprawdź jakie oferty przygotowaliśmy www.karlik.pl/praca.

 

STRONA GŁÓWNA