Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Aktualności

2018

blog

06 Sierpień

Sterowanie roletami. Łącznik żaluzjowy vs sterownik roletowy

Jak prawidłowo wybrać właściwy osprzęt do sterowania roletami? Łączniki żaluzjowe oraz sterowniki roletowe to jeden z coraz częściej instalowanych produktów w każdym domu. Szeroka gama produktów dostępna w czterech seriach (DECO, FLEXI, TREND, LOGO) umożliwia dostosowanie osprzętu do potrzeb każdego klienta. Inteligentne rozwiązania nie są problemem, dzięki nadajnikom klawiszowym serii DECO, które ułatwią proces zamykania oraz otwierania rolet.

news

11 Lipiec

Nowy katalog A4

Zachęcamy do zapoznania się z nowym katalogiem, prezentującym wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie. Elektroniczna wersja katalogu dostępna jest w dziale: DO POBRANIA.

news

22 Czerwiec

Nowość serii FLEXI - ładowarka USB pojedyncza

Informujemy, iż seria podtynkowa FLEXI została uzupełniona o nowy produkt - ładowarkę USB pojedynczą, 5V, 1A. Produkt występuje w pełnej kolorystyce serii FLEXI. 
Zapraszamy do zapoznania się z nowymu produktami w dziale: OFERTA/FLEXI/GNIAZDA MULTIMEDIALNE

blog

20 Czerwiec

System centralnego odkurzania

System centralnego odkurzania to innowacyjne rozwiązanie dbające o wygodę, komfort oraz bezpieczeństwo użytkowników. Wysokiej jakości instalacja to gwarantowane zadowolenie każdego z domowników. System centralnego odkurzania to nie tylko instalacja wbudowana, ale również jednostka centrala oraz gniazda ssące. DECOvac to innowacyjne produkty łączące system centralnego odkurzania z osprzętem elektroinstalacyjnym serii DECO firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.,  które umożliwiają z łatwością podłączenie węża ze szczotką lub dowolnego sprzętu elektrycznego dostępnego w domu.

news

30 Maj

Nowa kolorystyka produktów serii SENIOR

Informujemy, iż od dnia 30 maja 2018 wszystkie łączniki i gniazda z klapką dymną serii SENIOR są dostępne w nowym kolorze – czarnym (numer koloru 12). Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale OFERTA/SENIOR IP44

news

27 Marzec

Informacja

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30.04-04.05.2018 r. nasza firma będzie nieczynna.

news

27 Marzec

Zmiana cen

Informujemy, iż z dniem 03 kwietnia 2018 roku wprowadzamy zmianę cen na produkty z naszego asortymentu.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem produktów, dostępnym w dziale: DO POBRANIA.

blog

21 Marzec

DECO Art - zabawa z unikalnymi ramkami

Transparentne ramki z efektem szkła DECO Art zapewniają świetną zabawę kolorami. Wielokrotność ramek oraz możliwość zmiany grafiki, koloru umożliwia dostosowanie ich do każdego wnętrza. Wyjątkową oraz niepowtarzalną ramkę DECO Art można stworzyć samodzielnie w zaciszu własnego domu, wystarczy wydrukowany szablon, kredki/pisaki oraz nożyczki.

blog

14 Luty

Jak zwiększyć stopień ochrony łączników i sprawić aby stały się hermetyczne?

Łączniki są niezbędnym elementem każdego układu elektrycznego. Osprzęt ten możemy znaleźć w każdym pomieszczeniu, w którym występuje choć jedno źródło światła. Serie DECO oraz FLEXI umożliwiają zwiększenie bezpieczeństwa Twojego oraz Twoich bliskich. Łączniki hermetyczne (przy zastosowaniu uszczelniacza) są funkcjonalne oraz bardzo praktyczne. Umożliwiają zwiększenie komfortu oraz bezpieczeństwa w pomieszczeniach narażonych na wilgoć takich jak łazienka czy kuchnia.

news

12 Luty

Nowość – Nadajniki klawiszowe DECO Smart

Informujemy, iż od dnia 12 lutego 2018 roku w ofercie dostępne są nadajniki klawiszowe DECO Smart do inteligentnego bezprzewodowego systemu sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami okiennymi, etc. Exta Free lub Exta Life. Korzystanie z nadajników nie wymaga prowadzenia okablowania. Można je zamontować w dowolnym miejscu (np. za  pomocą mocnej taśmy klejącej dwustronnej) na dowolnej powierzchni z wyjątkiem powierzchni metalowych. Są dedykowane do konkretnego systemu, dlatego zaleca się dokonanie wyboru systemu firmy Zamel Sp. z o.o. przed zakupem nadajników DECO Smart. 
Nadajniki klawiszowe DECO Smart są dostępne w pełnej kolorystyce mechanizmów serii DECO i są kompatybilne ze wszystkimi rodzajami ramek uniwersalnych DECO.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO/NADAJNIKI KLAWISZOWE DECO SMART oraz OFERTA/DECO/NADAJNIKI KLAWISZOWE DECO SMART
 

news

08 Styczeń

Nowość - DECO Soft

Informujemy, iż od dnia 8 stycznia 2018 roku w ofercie dostępne są ramki uniwersalne DECO Soft, które zapewniają idealne przyleganie produktu do ściany. Występują w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej i można je montować w pionie lub poziomie. Ramki DECO Soft są dostępne w kolorystyce mechanizmów serii DECO.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/DECO Soft.

2017

news

18 Grudzień

Kolor roku 2018 według Instytutu Pantone

Światowej sławy Instytut Pantone raz do roku wybiera kolor, który przez następne 365 dni może poszczycić się mianem „barwy roku”. Wyróżniony odcień dominuje zazwyczaj w stylizacjach, makijażach czy wystroju wnętrz. Barwą roku 2018 został ogłoszony kolor „Ultra Violet” - czyli odcień fioletu z domieszką błękitu, który opisywany jest jako kolor nawiązujący do przestrzeni kosmicznej. Miło nam poinformować, że w ramach serii DECO dostępne są ramki uniwersalne z tworzywa DECO Pastel Matt w kolorze roku 2018 (wrzosowy, numer kolor 50). Produkty dostępne na zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami w dziale: OFERTA/DECO.

STRONA GŁÓWNA