Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Aktualności

2022

news

03 Styczeń

Informacja

Informujemy, że w dniu 07.01.2022r. nasza firma będzie nieczynna.

2021

news

20 Grudzień

Przerwa świąteczna

Informujemy, że w związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia firma będzie nieczynna w dniach 24.12.2021 - 02.01.2022 roku.
Zapraszamy w nowym roku!

news

03 Listopad

Termin przyjmowania zamówień w 2021 roku

Informujemy, że termin składania zamówień z realizacją w 2021 roku upływa dnia 15.12.2021 r. (środa). Zamówienia, które wpłyną po tym terminie będą realizowane od 03.01.2022 r. (poniedziałek).

news

12 Październik

Jakie gniazda są niezbędne w domowym biurze?

Praca w domu jest nie lada wyzwaniem. Do niedawna domowa atmosfera kojarzyła się nam przede wszystkim z życiem rodzinnym, odpoczynkiem po pracy czy realizowaniem naszych pasji. Teraz, gdy wielu ludzi pandemia zmusiła do zmiany miejsca wykonywania obowiązków służbowych, w tej samej przestrzeni nie tylko spędzamy czas z rodziną, ale również pracujemy, uczymy się i rozwijamy nowe umiejętności. Zarówno praca jak i nauka zdalna nie byłyby możliwe bez osprzętu elektroinstalacyjnego w naszych domach. Jakie gniazda są niezbędne w domowym biurze?

news

08 Październik

Zmiana cen

Informujemy, iż z dniem 8 listopada 2021 roku wprowadzamy zmianę cen na produkty z naszego asortymentu.

Nowy cennik dostępny w dziale DO POBRANIA.

blog

22 Wrzesień

Kolorystyka wg palety RGB

Kolorystyka serii DECO

Jak istotne są gniazda i łączniki przy tworzeniu idealnej, zrównoważonej przestrzeni, w której na co dzień spędzamy wiele godzin? Nasz osprzęt występuje w wielu wariantach kolorystycznych od neutralnej bieli, przez subtelne odcienie szarości, po różnokolorowe ramki pastelowe. Szeroki wachlarz kolorów umożliwia dopasowanie gniazd i łączników do każdego wnętrza. To tylko od naszych potrzeb oraz gustu zależy, czy osprzęt ma idealnie komponować się z kolorem ściany, czy ma być wyraźnym akcentem wnoszącym do wnętrza kontrast.

W poście zamieszczamy kolorystykę naszych produktów w palecie RGB, która umożliwi łatwiejszy dobór osprzętu do Waszych domów, biur, firm.

blog

30 Sierpień

Gniazda i łączniki, których nie może zabraknąć w pokoju ucznia

Sterowanie oświetleniem do nauki i relaksu, zasilanie komputera lub notebooka, ładowanie telefonu czy tabletu oraz innych urządzeń związanych z poznawaniem świata lub rozrywką to bardzo ważne funkcje, które powinny spełniać potrzeby każdego młodego użytkownika. Które mechanizmy osprzętu elektroinstalacyjnego są niezbędne w pokoju ucznia?

blog

08 Czerwiec

Jak zabezpieczyć gniazdko przed dzieckiem?

Wszyscy ci, którzy mają w domu małe dziecko wiedzą, jak trudno je upilnować. Jednym z częstych problemów jest zainteresowanie dzieci gniazdkami elektrycznymi. Zdarza się, że przez niedopatrzenie osoby dorosłej dziecko próbuje włożyć coś do kontaktu, co w przypadku przedmiotów metalowych może zagrażać nie tylko zdrowiu, ale i życiu malucha. Istnieją na szczęście dobre rozwiązania, które pozwalają na zabezpieczenie gniazdek w taki sposób, by nasza pociecha była bezpieczna w naszym domu.

news

01 Czerwiec

Nowość - seria JUNIOR w kolorze czarnym

Informujemy, iż wszystkie łączniki i gniazda z klapką dymną serii JUNIOR z wyjątkiem SCHUKO i MIXÓW są dostępne w nowym kolorze – czarnym (numer koloru 12). Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale OFERTA/JUNIOR IP54

Szczegółowa lista produktów dostępna po rozwinięciu wpisu.

news

30 Kwiecień

Nowość

Informujemy, iż z dniem 01.05.2021 roku serie podtynkowe DECO oraz MINI zostały uzupełnione o nowe produkty:

  • mechanizm łącznika podwójnego krzyżowego (np. DWP-66, MWP-66),
  • mechanizm łącznika podwójnego krzyżowego (dwa klawisze bez piktogramów) (np. DWP-66.1, MWP-66.1).

Produkty występują w pełnej kolorystyce poszczególnej serii.

Czas realizacji – do 14 dni

news

16 Kwiecień

Zmiana cen

Informujemy, iż z dniem 17 maja 2021 roku wprowadzamy zmianę cen na produkty z naszego asortymentu.

Nowy cennik dostępny w dziale DO POBRANIA.

blog

06 Kwiecień

Gdzie najlepiej zamontować włącznik światła?

Budując dom lub przeprowadzając generalny remont swojego mieszkania, należy zwrócić uwagę na bardzo wiele aspektów, które będą mieć kluczowe znaczenie dla wygody użytkowania poszczególnych pomieszczeń. Bardzo istotne jest odpowiednie rozplanowanie miejsc montażu włączników światła - na przykład łączników podtynkowych serii DECO i MINI.

STRONA GŁÓWNA