\

Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Kontakty elektryczne

  • Kontakt elektryczne - seria DECO
  • Kontakt elektryczny z serii DECO Soft
  • Kontakty elektryczne z serii LIZA
  • Kontakt elektryczny z serii FLEXI

Kontakty elektryczne to nieodłączny element wyposażenia każdego domu, biura czy przestrzeni użytkowej. Trudno dziś znaleźć miejsce, w którym nie ma kontaktów, a tym samym dostępu do sprzętów elektrycznych. Kontakty bowiem spełniają podstawową funkcję, czyli umożliwiają podłączenie do prądu podstawowych urządzeń, znajdujących się w domu.

Kontakty do prądu i ich rozmieszczenie w pomieszczeniu dobrze jest planować już na początku prac związanych z instalacjami. Dzięki temu uniknie się później niepotrzebnego kucia w ścianach oraz nieporządku. Najpowszechniej stosowane są kontakty ścienne - podtynkowe, które umieszcza się na różnych wysokościach w zależności od ich przeznaczenia. Inne wymagania mają bowiem kontakty elektryczne montowane w łazience, a jeszcze inne w salonie czy biurze. Według przepisów, kontakty w łazience powinny być zabezpieczone przed dostaniem się wody, więc stosuje się do nich specjalne osłonki/klapki. W naszej ofercie posiadamy gniazdka z ochroną dla dzieci, czyli przesłoną torów prądowych. Zapewnia ona ochronę przed porażeniem prądem. Posiadamy szeroki wybór różnego rodzaju kontaktów, a także innego osprzętu elektrycznego, który jest niezbędny w każdym domu.

Tym, co wyróżnia produkty z naszej oferty jest przede wszystkim ich wysoka jakość. Wszystkie nasze kontakty elektryczne są produkowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Produkujemy w Polsce a każdy etap produkcji jest kontrolowany przez naszych specjalistów. Naszym klientom proponujemy asortyment, który jest nie tylko funkcjonalny, ale również bardzo estetyczny. Wszystko dzięki różnym liniom/serią produktowym, które różnią się od siebie stylem oraz wykończeniem. Nasze nowoczesne kontakty elektryczne świetnie pasują do wnętrz domów, ale również biurowców, obiektów użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych, etc. Dostępne są w rozmaitej kolorystyce: od tradycyjnych białych, aż po złote, srebrne i czarne. Mogą różnić się także kształtem, być kwadratowe lub nieco bardziej opływowe. Te wszystkie cechy sprawiają, że każdy nasz klient z pewnością znajdzie tutaj coś dla siebie. Wybierając nasze produkty, masz gwarancję nie tylko najwyższej jakości, ale również estetyki. Kontakty elektryczne nie muszą być bowiem niewidoczne, ponieważ odpowiednio dobrane i dopasowane do wnętrza, mogą być stylowym dodatkiem.

POWRÓT