\

Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Ładne włączniki do światła

  • Włączniki światła z serii LIZA
  • Włączniki światła hotelowe - seria TREND
  • Włącznik światła z serii LOGO
  • Włącznik hotelowe - seria DECO

Drewno, szkło i tworzywa sztuczne – do wyboru do koloru

Na ogólny „look” wnętrza wpływa wiele mało znaczących z pozoru detali. Jednym z nich bez wątpienia są gniazdka i włączniki do światła. Odpowiednio zaaranżowane, wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz dostępne w różnych kolorach, ładne włączniki do światła Karlik mogą stać się niezwykle ciekawym detalem, który doskonale podkreśli aranżację Waszych wnętrz. Dzięki propozycjom firmy Karlik możemy uwolnić się od dyktatu prostych, bezdusznych, plastikowych włączników. Teraz dostępne są w bardzo szerokiej barwie kolorystycznej włączniki do światła, które z łatwością dopasujecie do swoich wnętrz, dzięki czemu wywołacie niezwykle ciekawy efekt aranżacyjny. Nowoczesne ramki do tych bardzo ładnych włączników do światła oferowane przez Karlik tworzone są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, naturalnego drewna, a nawet z „efektem” szkła. Ramki produkowane są tak, aby uwzględnić wszelkie potrzeby. Dlatego też mogą pomieścić nawet do sześciu włączników. Dzięki uniwersalności produkowanych ramek i włączników, możecie teraz wystroić Wasze ściany w kolorowe i wykonane z ciekawych materiałów zestawy włączników dopasowane do stylu i charakteru pomieszczenia. Koniec z nudnymi, tradycyjnymi pstryczkami.

Zadbaj o styl pomieszczeń wykorzystując ładne włączniki do światła Karlik

Osprzęt elektryczny dostępny jest dla każdego z nas w wyjątkowo funkcjonalnych i ładnych seriach. Karlik Przygotował niezwykle interesujące zestawy modułowe, które umożliwiają montaż w ramach jednej ramki kilku elementów:

  • włącznika do światła,
  • gniazdo wtykowe,
  • gniazdo komputerowe, telewizyjne lub telefoniczne,
  • sterowanie żaluzjami etc.

Serie Karlik są wysoce funkcjonalne trwałe oraz bardzo estetyczne. Są to po prostu ładne włączniki do światła, które z pewnością dodadzą Waszym wnętrzom charakteru i wypłyną na ich styl. Modułowość oraz możliwość umieszczenia w jednej ramce aż do sześciu różnych gniazd i włączników pozwala wykorzystać odpowiednio przestrzeń i zadbać o wygodę oraz estetykę. Warto zapoznać się z tymi wyjątkowo ciekawymi propozycjami od Karlik.

POWRÓT