Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Polski producent osprzętu elektroinstalacyjnego > O firmie

  • Karlik _ logotyp
  • Karlik _ wtryskownia
  • Karlik _ proces produkcji
  • Karlik _ narzedziownia
  • Karlik _ lakiernia
  • Karlik _ pakowanie
  • Karlik _ magazyn wyrobow gotowych
  • Karlik _ magazyn wysokiego skladowania

PRODUKUJEMY W NEKLI

Od 1978 roku do dzisiaj produkujemy osprzęt elektroinstalacyjny, który od najdrobniejszego elementu po ostateczny kształt jest efektem zaangażowania, pracy, czasu i emocji pracowników naszej rodzinnej firmy.

Wiedza i doświadczenie, jakie od lat gromadzimy, pozwala nam tworzyć produkty piękne i funkcjonalne o bardzo dobrej jakości. Odpowiednia strategia inwestycyjna, zatrudnianie wyspecjalizowanej kadry kierowniczej, wspieranej nowoczesną technologią sprawia, że produkujemy coraz doskonalszy osprzęt elektroinstalacyjny m.in. gniazda i łączniki.

Renomę naszej firmy oraz jakość oferowanych przez nas produktów potwierdzają liczne certyfikaty, a do najważniejszych należy Certyfikat Jakości zgodny z wymaganiami normy: ISO 9001:2015 wydany przez TÜV SÜD Menagement Service GmbH.

Od początku działalności przeszliśmy wiele etapów kształtowania naszej obecnej pozycji na rynku. Serdecznie zapraszamy do podróży w czasie, poprzez najbardziej znaczące daty naszej produkcyjnej historii.

Naszym atutem są pasja i zaangażowanie w realizację długoterminowych celów. Nie tracąc z pola widzenia wartości, które nas ukształtowały będziemy, w najbliższych latach konsekwentnie realizować wyznaczoną strategię rozwoju.

Zapraszając Państwa do współpracy, gwarantujemy szybką obsługę oraz rzetelne spełnienie Państwa oczekiwań, gdyż naszą wartość staramy się budować w oparciu o satysfakcję klientów, partnerów biznesowych i pracowników.

Zespół Karlik Elektrotechnik

STRONA GŁÓWNA