Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

  • Okrągłe gniazdka w kuchni
  • złote gniazdka elektryczne i włączniki światła
  • nowoczesne gniazdka i włączniki w mieszkaniu
  • Gniazda bryzgoszczelne
  • osprzęt elektroinstalacyjny, komponenty
  • ramka podwójna grafitowa, włącznik i gniazdko
  • okrągłe gniazdko
  • czarny włącznik światła w salonie
  • poczwórny włącznik światła czarny
GNIAZDA I ŁĄCZNIKI - ELEMENTY WNĘTRZA

O stylu wnętrza decyduje wiele czynników. Podejmując decyzję o wyborze producenta czy serii osprzętu elektroinstalacyjnego, warto zwrócić uwagę nie tylko na aspekt funkcjonalności produktu i wygody użytkowania, ale również na estetykę wykonania oraz takie cechy osprzętu jak jego kolor i kształt.

Dzięki nim można w łatwy sposób podkreślić najbardziej istotne walory pomieszczenia i zaakcentować stylistykę wnętrza, którą chcielibyśmy uzyskać poprzez odpowiedni dobór materiałów i barw. Zamontowany na ścianie łącznik elektroinstalacyjny czy gniazdo elektryczne to istotne detale, których trafny, pasujący do koncepcji wnętrza wybór, uzupełnia i podkreśla styl jego mieszkańców.

DECO - JEDNA SERIA, RÓŻNE KSZTAŁTY RAMEK

Jednym z najważniejszych atutów kolekcji DECO jest szeroki wybór ramek, dzięki którym produkty zamontowane w pomieszczeniu stają się jego subtelną dekoracją. Ramki uniwersalne DECO i DECO Soft są przeznaczone do montażu zarówno poziomego jak i pionowego.

Dostępne w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej, w wielu wariantach kolorystycznych z tworzywa, betonu, aluminium, drewna naturalnego, z efektem drewna czy efektem szkła, dają nieograniczone możliwości w tworzeniu indywidualnych kombinacji kolorystycznych mechanizmu z ramką.

MINI - ISTOTNY DETAL

Seria osprzętu elektroinstalacyjnego o nazwie MINI jest minimalistyczną propozycją kolekcji gniazd i łączników. Produkty MINI łączą najważniejsze zalety współczesnego wzornictwa, jakimi są oszczędna forma podporządkowana funkcji, którą spełnia łącznik i gniazdo w pomieszczeniu, z estetyką wykończenia i nowoczesną kolorystyką, spójną z aktualnymi trendami kolorystycznymi w wyposażeniu wnętrz.

Niewielkie rozmiary ramek sprawiają, że kompletny produkt montowany w ścianie jest dyskretny - uzupełnia koncepcję projektanta, nie wprowadzając rewolucyjnej zmiany do stylistyki wnętrza.