\

Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Puszki natynkowe

  • Puszki natynkowe - różni producenci
  • Pojedyncza puszka natynkowa - moduł rozszerzający
  • Puszki natynkowe do montażu gniazdek elektrycznych
  • Puszka natynkowa z serii DECO

Osprzęt elektroinstalacyjny, który zazwyczaj kupujemy do swoich domów, przeznaczony jest do podtynkowego montażu w ścianie np. taki jak DECO, MINI, FLEXI. Rozmieszczenie osprzętu w odpowiednich miejscach najczęściej jest dokonywane na etapie budowy domu lub wymiany całej instalacji elektrycznej. Co zrobić w przypadku kiedy chcemy zainstalować dodatkowo łącznik lub gniazdo bez kucia w ścianie? Czy pozostają nam tylko produkty z serii natynkowych?

Puszki natynkowe - bezinwazyjne rozwiązanie

Oczywiście, że produkty serii natynkowych nie są jedynym rozwiązaniem. W ofercie serii DECO, MINI dostępne są puszki natynkowe, które umożliwiają montaż prawie wszystkich mechanizmów danej serii bez zbędnego kucia w ścianie.

Uzupełnienie oferty o puszki natynkowe

Serie DECO i MINI to najbardziej rozwinięte serie produktowe w ofercie Karlik Elektrotechnik. Wiele kategorii produktowych umożliwia dostosowanie osprzętu do potrzeb każdego klienta. Serie DECO i MINI są kolekcjami przeznaczonymi do montażu podtynkowego. Uzupełnienie portfela produktowego tych serii o puszki natynkowe umożliwia montaż mechanizmów również natynkowo.

Moduł rozszerzający puszkę natynkową - do czego służy?

Puszka natynkowa pojedyncza serii DECO i MINI (DPU-1) to produkt złożony z dwóch elementów, dzięki czemu wystarczy dokupić moduł rozszerzający (DPU-2), aby w łatwy sposób zmienić krotność puszki natynkowej (dołączenie do puszki pojedynczej jednego modułu zwiększa krotność puszki o jedno miejsce na osprzęt). Puszka przeznaczona jest do instalacji mechanizmów tylko z ramkami z tworzywa serii DECO i MINI oraz z ramkami DECO Pastel Matt i jest dostępna w pełnej kolorystyce serii DECO i MINI. Produkt uniwersalny - możliwy do montażu w pionie i poziomie.

POWRÓT