\

Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Wyłączniki światła natynkowe

  • Wyłączniki natynkowe jednobiegunowe z serii JUNIOR IP54
  • Wyłączniki natynkowe świecznikowe
  • Wyłączniki natynkowe świecznikowe z serii JUNIOR IP54
  • Wyłączniki natynkowe świecznikowe z serii SENIOR IP44

Łączniki natynkowe stanowią alternatywę dla ich wersji podtynkowych, montowanych w puszkach umieszczonych w ścianie. Najczęściej wyłączniki światła natynkowe stosuje się w pomieszczeniach gospodarczych lub przemysłowych. Ich wysoka trwałość oraz odporność na uszkodzenia i zarysowania powoduje, że są to doskonałe łączniki do przestrzeni, w których istnieje ryzyko zakurzenia lub zawilgocenia. Wyłączniki światła natynkowe wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego, dzięki czemu, nawet w przypadku intensywnego korzystania, zachowują one swój kształt i właściwości.

Jakie wyłączniki światła natynkowe wybrać?

Zastanawiając się nad instalacją elektryczną w swoim garażu, magazynie lub piwnicy, warto przemyśleć szczegółowo, jakie łączniki będą nam niezbędne. Bogata oferta sklepów umożliwia bowiem precyzyjne dopasowanie wyłączników światła natynkowych do indywidualnych potrzeb. Pojedyncze źródła światła wymagać będą prostych pojedynczych wyłączników światła natynkowych. Dla bardziej rozbudowanego oświetlenia, podwójny łącznik pozwoli regulować stopień oświetlenia. W ofercie sklepów znaleźć można również wyłączniki światła natynkowe schodowe. Pozwalają one włączać i wyłączać światło w dwóch miejscach. Dla umożliwienia kontroli oświetlenia z różnych miejsc pomieszczenia, warto zastosować natomiast łączniki krzyżowe. Jeżeli interesują nas przyciski dzwonka, również łączniki natynkowe będą dobrym rozwiązaniem. Warto również wybrać takie wyłączniki światła natynkowe, aby pasowały one do przestrzeni, w której będą zamontowane. Z tego też powodu do garażu, magazynu lub warsztatu wybierz modele wyłączników światła natynkowych w ciemnych barwach, na których ewentualne zabrudzenia będą mniej widoczne. W pomieszczeniach mieszkalnych za to warto stosować kolory białe lub srebrne. Aczkolwiek nie musisz się ograniczać. Wyłączniki światła natynkowe z oferty Karlik możesz otrzymać w wielu ciekawych kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wystroju wnętrza i potrzeb.

Wybierz najlepsze wyłączniki światła natynkowe Karlik

Precyzyjnie zaplanowana instalacja elektryczna oraz dobre rozplanowanie łączników i gniazd wtykowych różnego rodzaju w dużym stopniu wpływa na komfort mieszkania lub pracy. Dzisiejsze propozycje najlepszych producentów zarówno designersko, jak i funkcjonalnie odbiegają od klasycznego, opisanego przez Juliana Tuwima „pstryczka elektryczka”. Wyłączniki światła natynkowe i podtynkowe mogą dzisiaj spełniać zdecydowanie więcej funkcji niż włączanie i wyłączanie światła. Mogą one być istotnym elementem wystroju wnętrz, a także posiadać funkcje ułatwiające codzienne życie. Warto zatem skorzystać z oferty doświadczonych oraz innowacyjnych producentów, jak firma Karlik, którzy oferują znacznie więcej niż przyciski kontroli światła.

POWRÓT