\

Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Telewizja z gniazdka elektrycznego

  • Gniazdka antenowe pojedyncze z serii DECO
  • Gniazdka telefoniczne z serii FLEXI
  • Gniazdka do telewizora
  • Gniazdka telefoniczne podwójne z serii LOGO

Wraz z coraz szybszym rozwojem nowych sposobów przekazu sygnału wzrasta zapotrzebowanie na technologię Ethernet-over-Powerline (EoP). Jest to wyjątkowo bezpieczna oraz wygodna metoda przesyłania miedzianymi kablami przewodzącymi prąd sygnału szerokopasmowego. Dzięki temu rozwiązaniu otwierają się przed nami możliwości uzyskania wysokiej jakości sygnału TV oraz Internetu bezpośrednio z gniazdka elektrycznego. Bardziej powszechnym i stosowanym obecnie rozwiązaniem jest wmontowywanie w ścianę gniazdek elektrycznych z wejściami antenowymi lub komputerowymi. Dzięki temu mamy możliwość uzyskania telewizji z gniazdka elektrycznego. W celu estetycznego obudowania gniazdek różnego typu warto zastosować produkty Karlik z serii TREND. Ramki i gniazdka wtykowe serii TREND zachwycają delikatnością, subtelnością oraz ponadczasową elegancją. Istnieje możliwość zamontowania w jednym miejscu ramek pięciokrotnych, tak aby umożliwić podpięcie każdego urządzenia w jednym miejscu. Estetycznie, bez bałaganu, z klasą..

Telewizja z gniazdka elektrycznego. Jak to zrobić?

Nowoczesne budownictwo umożliwia takie zaprojektowanie i rozmieszczenie instalacji, aby wraz z przewodami elektrycznymi rozmieścić sieć telewizyjną lub internetową. Dzięki temu w jednym miejscu możemy podłączyć urządzenie do prądu, sygnału telewizyjnego oraz sieci Internetowej. Podtynkowy charakter takiej instalacji pozwala nam ograniczyć ilość kabli jedynie do gniazd wtykowych. Zastosowanie technologii sieci gwiaździstej (równoległej) dodatkowo umożliwia utrzymanie pożądanej jakości w każdym z pomieszczeń, w których planujemy umieścić telewizję z gniazdka elektrycznego. Gniazdka antenowe Karlik z serii TREND dostosowane są do przyłączenia odbiorników TV oraz tunerów telewizji satelitarnej. Zamontowanie osprzętu z serii TREND to najlepszy sposób w jaki możemy uzyskać telewizję z gniazdka elektrycznego. Podtynkowe gniazda do podłączenia telewizji naziemnej lub satelitarnej, a także Internetu umożliwią pełne korzystanie z możliwości współczesnych nowoczesnych telewizorów oraz innego sprzętu.

POWRÓT