\

Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Przełączniki do światła - wiele możliwości

  • Przełązcniki światła DECO
  • Przełączniki światła hotelowe DECO
  • Przełączniki światła z serii FLEXI
  • Przełączniki światła z serii DECO Soft

Aby stworzyć spójną, stylową aranżację w mieszkaniu, trzeba przemyśleć każdy detal. Nie należy przy tym bagatelizować przełączników do świata, które powinny pełnić nie tylko praktyczną funkcję, ale też zdobić wnętrze i uzupełniać jego wystrój. Idealny przełącznik światła jest jednocześnie funkcjonalny i estetyczny. Jak go znaleźć? Obecnie na rynku dostępne są zarówno tradycyjne modele, stylizowane na retro, jak i nowoczesne wzory z zaawansowanymi funkcjami. Wybór odpowiedniego przełącznika często stanowi niemałe wyzwanie. Nowoczesne dotykowe przełączniki do światła zapewniają wygodę i precyzję. Stare retro przełączniki współtworzą niezwykły nastrój dzięki niezwykłemu stylowi. Tylko jeden typ będzie pasował do naszego wnętrza.

Nietypowe przełączniki do światła

Nie zajmują dużo miejsca, lecz ich wygląd może wzbogacić wystrój mieszkania. Na przykład przełączniki do światła retro to doskonały wybór w przypadku inspirowanych minionymi epokami aranżacji. Przełączniki światła retro idealnie dopełnią wystrój obejmujący stare meble i dekoracje vintage. Mimo, że wygląd retro przełączników do świateł nawiązuje do dawnych czasów, samo wykonanie nie ma z nimi nic wspólnego.Taki typ sprawdzi się nie tylko we wnętrzach urządzonych w stylu retro, ale również w kolonialnych lub industrialnych aranżacjach.

Ciekawą propozycją w ofercie firmy Karlik Elektrotechnik są retro łączniki w stylu amerykańskim serii DECO oraz MINI, będąc nowoczesną propozycją nietypowego rozwiązania mechanizmu dźwigniowego. Jest to propozycja dla osób, które cenią sobie nietuzinkowe produkty w swoim otoczeniu. Inny, oryginalny wygląd klawiszy przyciąga uwagę użytkowników. Włączniki w stylu amerykańskim są dostępne we wszystkich kolorach mechanizmów serii DECO oraz MINI i dają pełne możliwości wyposażenia domu czy mieszkania w spójny pod względem stylu oraz koloru osprzęt elektroinstalacyjny.

Nowoczesne przełączniki do światła

Coraz częściej pojawiającą się w domach alternatywą dla tradycyjnych przełączników są na przykład stworzone w oparciu o zaawansowaną technologię nowoczesne dotykowe modele przełączników. Należą do nich nie tylko przełączniki do światła, ale też zdalnesterowniki o niezwykłej funkcjonalności. Są one tworzone z materiałów różnego typu, m. in. z tworzywa sztucznegoczy szkła. Przyciągają uwagę nowoczesnym designem i wysokiej klasy wykonaniem.

Coraz większą popularnością cieszą się obecnie nowoczesne przełączniki do światła będące częścią systemów inteligentnego. Nadajniki klawiszowe DECO Smart do inteligentnego systemu sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami okiennymi ExtaFree i Exta Life podnoszą jakość życia domowników, ułatwiając codzienne czynności. Ich montaż w pomieszczeniach nie wymaga kucia w ścianach i poprowadzenia okablowania. Można je zamontować w dowolnym miejscu na wszystkich powierzchniach oprócz metalowych np. za pomocą mocnej taśmy klejącej dwustronnej. Aby dopasować przełącznik lub nadajnik klawiszowy do aranżacji mieszkania, można łączyć ze sobą ramki i kolory w ramach serii DECO, tworząc efektowne zestawy przełączników według własnych upodobań. Taką opcję proponuje swoim Klientom marka Karlik.

POWRÓT