Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Puszki natynkowe

  • DECO _ Puszka natynkowa + ramka uniwersalna z tworzywa + mechanizm łącznika żaluzjowego
  • DECO _ Puszka natynkowa + ramka uniwersalna z tworzywa + mechanizm gniazda pojedynczego z uziemieniem
  • DECO _ Puszka natynkowa + ramka uniwersalna z tworzywa + mechanizm gniazda pojedynczego z uziemieniem
  • DECO _ Puszka natynkowa pojedyncza, składana - DPU-1
  • DECO _ Moduł rozszerzający puszkę natynkową pojedynczą, składaną do ramek wielokrotnych - DPU-2

Oczywiście, że produkty serii natynkowych nie są jedynym rozwiązaniem. W ofercie serii DECO, TREND oraz LIZA dostępne są puszki natynkowe, które umożliwiają montaż wszystkich mechanizmów danej serii bez zbędnego kucia w ścianie.

Seria DECO to najbardziej rozwinięta seria produktowa dostępna w ofercie. Wiele kategorii produktowych umożliwia dostosowanie osprzętu do potrzeb każdego klienta. Seria DECO jest serią do montażu podtynkowego. Uzupełnienie portfela produktowego tej serii o puszki natynkowe umożliwia montaż mechanizmów również natynkowo.

Puszka natynkowa pojedyncza serii DECO DPU-1 to produkt złożony z dwóch elementów dzięki czemu wystarczy dokupić moduł rozszerzający DPU-2 aby w łatwy sposób zmienić krotność puszki natynkowej (dołączenie do puszki pojedynczej jednego modułu zwiększa krotność puszki o +1). Puszka natynkowa pojedyncza DECO o wymiarach 90,2 x 90,2 x 44mm jest kompatybilna ze wszystkimi mechanizmami dostępnymi w ofercie serii DECO.  Puszka przeznaczona jest do instalacji mechanizmów tylko i wyłącznie z ramkami z tworzywa serii DECO oraz z ramkami DECO Pastel Matt i jest dostępna w pełnej kolorystyce serii DECO. Produkt uniwersalny do montażu w pionie i poziomie.

W naszej ofercie dostępne są również puszki natynkowe serii TREND oraz LIZA. Puszki natynkowe TREND od pojedynczej PTH-1 do czterokrotnej są do poziomego montażu. Puszki natynkowe LIZY dostępne w postaci pojedynczej (PA-36) lub specjalnej do gniazda podwójnego (PA-125). Produkty dostępne w pełnej kolorystyce danej serii.

 

Uwaga!

Instalacja musi zostać wykonana przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach przy wyłączonym napięciu oraz musi odpowiadać krajowym normom bezpieczeństwa.

POWRÓT