Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

DECO Art - zabawa z unikalnymi ramkami

 • DECO _ Ramka uniwersalna z efektem szkła transparentna, spód biały (52-0-DRS-1) + mechanizm łącznika jednobiegunowego (DWP-1)
 • Stwórz unikalną ramkę według własnego pomysłu i zmieniaj jej wygląd, tak często jak chcesz!
 • Wyjątkową oraz niepowtarzalną ramkę DECO Art można stworzyć samodzielnie w zaciszu własnego domu, wystarczy wydrukowany szablon, kredki/pisaki oraz nożyczki.
 • DECO_ ramka uniwersalna z efektem szkła transparentna, biały spód (52-0-DRS-1)
 • Transparentne ramki z efektem szkła DECO Art zapewniają świetną zabawę kolorami.
 • DECO Art - zabawa z unikalnymi ramkami
 • DECO_ ramka uniwersalna z efektem szkła transparentna, czarny spód (52-12-DRS-1)
 • DECO Art - zabawa z unikalnymi ramkami
 • DECO Art - zabawa z unikalnymi ramkami
 • DECO Art - zabawa z unikalnymi ramkami

Ramki uniwersalne DECO

Seria DECO  to najszerzej rozbudowana seria dostępna w portfelu produktowym firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. Duża różnorodność produktów spełnia wiele funkcji. Funkcjonalność, praktyczne zastosowanie, wysoka jakość to tylko kilka z wielu zalet serii. Wielokrotność ramek to kolejny atut. Seria DECO to również szeroka gama kolorystyczna, która idealnie dostosowuje się do każdego wnętrza, zarówno w stylu skandynawskim, prowansalskim jak i industrialnym. Paleta kolorów dostępnych w serii jest bardzo duża i obejmuje:

+ 12 kolorów mechanizmów;
+ 12 kolorów ramek uniwersalnych z tworzywa;
+ 12 kolorów ramek uniwersalnych z tworzywa DECO Soft;
+ 12 kolorów ramek uniwersalnych z tworzywa DECO Pastel Mat;
+ 7 kolorów ramek uniwersalnych z efektem szkła;
+ 3 rodzaje ramek drewnianych;
+ 1 rodzaj ramki uniwersalnej z efektem drewna.


Seria DECO umożliwia każdemu świetną zabawę podczas doboru ramek. Gama kolorystyczna nie ma granic co umożliwiają ramki uniwersalne z efektem szkła DECO Art.

DECO Art – radość tworzenia

DECO Art to ramki uniwersalne z efektem szkła, transparentne, które dostępne są ze spodem w kolorze białym (52-0-DRS…) oraz w kolorze czarnym (52-12-DRS…) w wersji od pojedynczej do sześciokrotnej. Przezroczysta forma ramki umożliwia dostosowanie koloru, wzoru do stylu panującego w mieszkaniu, biurze, restauracji, salonie czy hotelu. Zaprojektowane przez nas tekstury do samodzielnego wydrukowania oraz wycięcia można znaleźć na stronie www.karlik.pl. Są tam dostępne również puste szablony poszczególnych krotności ramek służące do realizacji własnego pomysłu.

Jak stworzyć unikalną ramkę DECO Art?

Stwórz unikalną ramkę według własnego pomysłu i zmieniaj jej wygląd, tak często jak chcesz!

+ Pierwszym krokiem w celu uzyskania unikalnej ramki DECO Art jest wydrukowanie pustego szablonu ze strony internetowej, dostępnego w dziale: DO POBRANIA/SZABLONY DECO  Art.

Uwaga! Zalecana grubość papieru 80g/m2 lub innego materiału do 0,1mm. Podczas drukowania należy zwrócić uwagę, aby ustawienia drukarskie wskazywały FAKTYCZNY ROZMIAR wydruku.
+ Następnym krokiem jest naniesienie grafiki, obrazu, na szablon. Geometryczne wzory, dziecięce rysunki czy totalna abstrakcja to wszystko zależy od wizji twórcy. Świetna zabawa zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.
+ Zaprojektowany szablon należy wyciąć zgodnie z oznaczeniem oraz umieścić pomiędzy ramką transparentną, a jej spodem.
+ Ostatnim etapem jest instalacja ramki razem z dowolnym mechanizmem serii DECO (z wyjątkiem łącznika hotelowego) w puszce podtynkowej bądź natynkowej, dostępnej w ofercie firmy.

Uwaga! Instalacja musi zostać wykonana przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach przy wyłączonym napięciu oraz musi odpowiadać krajowym normom bezpieczeństwa.

Życzymy Wam miłej zabawy przy kreowaniu własnych ramek DECO Art.

 
POWRÓT