Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Nowa seria podtynkowa FLEXI

  • FLEXI
  • FLEXI
  • FLEXI

Informujemy, iż z dniem 13 maja 2013 roku wprowadzamy do sprzedaży nową serię osprzętu podtynkowego FLEXI. Produkty serii FLEXI dają nieograniczone możliwości łączenia dowolnych mechanizmów w układy wieloramkowe w pionie lub w poziomie. Jest to nowa, wyjątkowa funkcjonalność wyróżniająca serię FLEXI od innych.

FLEXI to nowa seria gniazd i łączników bez konieczności kupowania ramek wielokrotnych. Nie ma potrzeby kupowania dodatkowych ramek wielokrotnych. Mechanizmy łączy się ze sobą w prosty sposób. Prosty sposób łączenia ramek ze sobą, pomysłowy kształt zewnętrzny, bogata gama kolorystyczna od bieli, beżu poprzez kolory metalizowane, spełniają oczekiwania osób poszukujących w osprzęcie piękna i funkcjonalności.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w dziale: OFERTA/FLEXI.

POWRÓT