Szanowny Użytkowniku, zapoznaj się z informacjami, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe i jakie masz związane z tym prawa. Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności. OK

Styl industrialny – jaki wybrać osprzęt

  • SENIOR _ Gniazdo podwójne 2x(2P+Z) (klapka dymna)
  • JUNIOR _ Łącznik jednobiegunowy
  • SENIOR _ Gniazdo podwójne 2x(2P+Z) (klapka biała)

Serie natynkowe bardzo często kojarzą nam się z piwnicami, garażami, pomieszczeniami gospodarczymi oraz z ogromnymi halami magazynowymi. Czy to nie jest idealne rozwiązanie dla stylu industrialnego?

W ofercie naszej firmy znajduje się seria natynkowa SENIOR (w kolorze białym i czarnym), która znajdzie swoje zastosowanie nie tylko w przemysłowych obiektach, ale również w budownictwie mieszkaniowym. Styl industrialny jest coraz bardziej popularny, charakteryzuje się wielkopowierzchniowymi pomieszczeniami i otwartym planem. Gama kolorystyczna obejmuje wszelkie odcienie szarości oraz bieli. Cegła, kamień czy surowy beton są nieodłącznym elementem tego stylu. Styl industrialny bardzo często ogranicza możliwość zainstalowania osprzętu serii podtynkowych ze względu na strukturę ścian, których nie chcemy zniszczyć. W tym przypadku idealnym rozwiązaniem jest nowe oblicze SENIORA – produkty w kolorze czarnym z całą instalacją elektryczną prowadzoną na zewnątrz, czyli w kanałach, rurkach i korytkach.

Produkty serii SENIOR to tradycja i użyteczność w czystej postaci. Seria naścienna o stopniu ochrony IP44, która idealnie sprawdza się między innymi w industrialnych kuchniach oraz łazienkach, gdzie występuje ryzyko przenikania wody, dbając o Wasze bezpieczeństwo. Produkty umożliwiające osiągnięcie estetycznego wyglądu, zgodnego z obowiązującymi zasadami i ergonomią w użytkowaniu. Produkty dostępne w serii:

Produktom serii SENIOR charakterystyczny „look” nadaje okrągły kształt klapki natomiast JUNIOR to kompaktowa, prosta forma. Produkty serii JUNIOR to zgrabna, ciekawa linia hermetyczna. Łączniki i gniazda posiadają stopień ochrony IP54, dzięki czemu można je zamontować w dowolnym pomieszczeniu w mieszkaniu. Gniazda występują w wersji z klapką dymną oraz z klapką w kolorze obudowy. Ogromną zaletą jest możliwość podniesienia klapki pod kątem 150 stopni, co daje swobodę podczas czynności połączenia wtyczki z gniazdem. Produkty serii JUNIOR dostępne są w czterech kolorach, wspaniale wpisujących się w klimat stylu industrialnego: biały, brązowy, popielaty, popielaty/grafitowy. Produkty dostępne w serii:

Gniazda serii JUNIOR występują również z uziemieniem w wersji schuko.

 

Uwaga!

Instalacja musi zostać wykonana przez osobę o odpowiednich kwalifikacjach przy wyłączonym napięciu oraz musi odpowiadać krajowym normom bezpieczeństwa.

POWRÓT